MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Bir Zamanlar Çukurova oyuncusu Bülent Polat'a 1 Nisan şakası

Atv'de perşembe günleri yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Gaffur karakterini canlandıran Bülent Polat, 1 Nisan şakasının hedefi oldu. Bülent Polat o anlarda şaşkınlığını gizleyemedi.

Bir Zamanlar Çukurova oyuncusu Bülent Polat'a 1 Nisan şakası

Tüm dünyada eğlenceli şakalarla kutlanan 1 Nisan’dan Atv dizisi ‘Bir Zamanlar Çukurova’ seti de nasibini aldı. Dizide Gaffur karakterini canlandıran Bülent Polat, set ekibi tarafından düzenlenen şakanın hedefi oldu.

Yeni bölüm çekimleri için sete gelen ve hayranlarının kendisini otoparkta beklediğini gören Bülent Polat aracından inip fotoğraf çektirmek için hazırlandı.

bzc-kamera-sakasi-E3st

Ancak kalabalıkta bekleyenler, Bülent Polat’a dönüp bakmadı. Polat, bir kenarda kalırken kalabalık, dizinin yeni karakterlerinden üstelik yüzü maskeli Raşit karakterine yöneldi.

bzc-kamera-sakasi-kI6X

Şahin Vural hayranları tarafından çembere alınıp objektiflere poz verirken bir köşede tek başına kalan Bülent Polat, bir süre neler olduğunu anlamaya çalışırken “Şahin’in önlenemez yükselişi” demekle yetindi.

bzc-kamera-sakasi-5Cuj

Ardından Bülent Polat, ekibin 1 Nisan anonsu üzerine yaşananları anladı. Hem Polat, hem Bir Zamanlar Çukurova ekibi kahkahalara boğuldu.

bzc-kamera-sakasi-c065

Vitrin


En Çok Aranan Haberler