Mynet Trend

Blackpink grubunun hikayesini anlatan film, Ağustos ayında 100’den fazla ülkede sinemalarda olacak

Güney Koreli K-Pop grubu Blackpink’ten sevenlerini mutlu eden bir haber geldi. Grubun menajeri beşinci yıl dönümünü kutlamak için Ağustos ayında ‘Blackpink:The Movie’ filminin yayınlanacağını duyurdu.

Blackpink grubunun hikayesini anlatan film, Ağustos ayında 100’den fazla ülkede sinemalarda olacak

Blackpink üyeleri, Ağustos ayında ‘Blackpink: The Movie’ belgesel filmi ile beyaz perdede ilk kez sahneye çıkacaklar. Film, Güney Kore başta olmak üzere dünya genelinde 100’den fazla ülkede belirlenen aralıklarla gösterime girecek.

kapak blackpink

Blackpink: The Movie, K-Pop grubunun dört üyesi olan Lise, Jennie, Rose ve Jisoo’nun dünya çapında üne kavuşma serüvenlerini anlatacak. Grubun kuruluşunun beşinci yılını konu alan film, önceki dönemlere ait performanslar ve röportajlardan da kesitler sunacak.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Blackpink'i severim ve 5.yıllarını da kutlarım ama malesef türkiyedeki hayran kitleleri genellikle ergenler ve sanki bir müzik gurubu değilde onlar için tasarlanmış animasyon karakterleri gibi seviyorlar her neyse umarım Blackpink önümüzdeki yıllarda türkiyede daha sağlıklı bir hayran kitlesine sahip olur ve güzel albümler çıkarır tarzları gerçekten eşsiz iyi olan herşeyi hak ediyorlar
ahh lisa ahh
Geri Dön