Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Böyle canilik görülmedi! Rögar kapağının yanında doğum yapan anne bebeğini kanalizasyona atmak istedi..."Kedi ağlamasına benzer sesler duydum"

  Tayland'ın Buriram eyaletinin Khaen bölgesinde ismi açıklanmayan yeni doğmuş bir bebek rögar kapağının yanında terk edilmiş halde bulundu. Bebeğin ağlama seslerini duyan 68 yaşındaki Banharn, "Kedi ağlamasına benzer sesler duydum. Dikkatle takip ettim sesi ve bir torbanın içinde terk edilmiş erkek bebeği buldum. Rögar kapağını açmaya çalıştığını düşünüyorum. Beceremediği için yanına bırakmış" dedi.

  Böyle canilik görülmedi! Rögar kapağının yanında doğum yapan anne bebeğini kanalizasyona atmak istedi..."Kedi ağlamasına benzer sesler duydum"

  MYNET|DIŞ HABERLER Tayland'ın Buriram eyaletinin Khaen bölgesinde yeni doğmuş bir erkek bebek rögar kapağının hemen yanında bulundu. Evinin yakınlarından gelen tuhaf sesleri duyduğunda sesleri ilk olarak kedi ağlaması zannettiğini söyleyen 68 yaşındaki Banharn olay yerine gittiğinde ise plastik bir torbanın içinde erkek bebek buldu.

  3

  Yetkililere haber verdiğini söyleyen Banharn yerel basına yaptığı açıklamasında, "Rögar kapağını açmaya çalışmış. Çünkü kapak yerinden oynamış. Bunu görünce şoke oldum. Kapağı açamadığı için rögarın yanına bırakmış" açıklamalarını kullandı.

  kapak1

  Olaya ilişkin araştırmanın sonucunda ise bebeğin başka bir köyden reşit olmayan bir çifte ait olduğu öğrenildi. Başlangıçta çiftin hamileliği bilmediği ve büyükannesinin öğrenmemesi için gizlice doğum yaparak bebekten kurtulmak istediği ifade edildi.

  En Çok Aranan Haberler