Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Bulduğu her şeyi yalayan sosyal medya kullanıcısının paylaşımı olay yarattı

  Teknolojin gelişmesiyle beraber sosyal medya hayatın her alanına girdi. Özellikle tüm dünyada etkili olan sosyal medya platformlarındaki kullanıcılar birbirinden ilginç paylaşımlarıyla ses getirmeye devam ediyorlar. Bu kullanıcılardan bir tanesi de Jodie Meschuk oldu. Koronavirüs pandemisinin etkili olduğu günlerde markette bulduğu her şeyi yaladığı videosunu yayınladı ve tepkilerin odağına yerleşti.

  Bulduğu her şeyi yalayan sosyal medya kullanıcısının paylaşımı olay yarattı

  Jodie Meschuk isimli kadının Instagram'da paylaştığı bir video sosyal medyanın gündeminde yerleşti. Blogger ve yazar olan Meschuk, sosyal medya hesaplarını oldukça aktif bir şekilde kullanıyor. Binlerce takipçisi olan kadın son günlerde oldukça farklı bir paylaşıma imza attı. Koronavirüs aşılarının otizme neden olduğunu ileri süren Meschuk, yakın zamanda bir süper markette maske takmadan dolaşıp gördüğü her şeyi yaladığı bir video paylaştı.

  SOĞUTUCULARI BİLE YALADI

  yalamak

  Markette gördüğü ürünleri, soğutucu dolapları, fişleri ve hatta alışveriş arabasını bile yaladığı videoya eklediği notta tepkilere neden oldu. Meschuk paylaşımının altına, “Mikroplara maruz kalmak astım ve alerjilere karşı savunma oluşturur." ifadesini kullandı.

  yalamak2

  Soğutuculardan sonra Meschuk’un hedefinde alışveriş poşetleri vardı. Markette diğer müşterilere aldırmadan gördüğü ürünleri yaladığı videoyla ve “mikroplar bağışıklık sisteminizi güçlendirir", "Mikroplar sindirime yardımcı olur." ile "Oksijen ve gülümsemeler hayattır." gibi ifadeleriyle sert eleştiriler aldı.


  Express

  En Çok Aranan Haberler