SPOR

CANLI

Bundan sonra ne olacak?

Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında yarıda kalan ve tatil edilen Trabzonspor - Fenerbahçe maçının neticesi ne olacak.

Bundan sonra ne olacak?

Tatil edilen Trabzonspor - Fenerbahçe karşılaşmasında bundan sonra ne olacak. İşte cevabı..

[Haberin Fotoğrafları-![Trabzonspor-Fenerbahçe](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2120955/640xauto.jpg)](http://spor.mynet.com/galeri/turkiyeden-futbol/3424-trabzonspor-fenerbahce.html)

Trabzonspor-Fenerbahçe maçını yöneten Bülent Yıldırım, bordo-mavili taraftarın taşkın hareketleri nedeniyle maçı tatil etti. Trabzonspor'a büyük ceza kapıda...

İlk yarı boyunca oyunu devam ettirmek için olağanüstü gayret gösteren Yıldırım, karşılaşmanın devam etmesi için elinden geleni yaptı. Ancak hakem, sahada futbol oynayacak bir ortam görmediği için soyunma odasına gitti. Temsilci raporunda yer alacak bilgilere göre; Trabzonspor'a 5 maç seyircisiz oynama cezası gelebilir. Bu sezon evinde oynayacağı 4 maçı daha bulunan bordo - mavililerin sezonu bu sezonu kapatması bekleniyor.

Futbol Müsabaka Talimatı'nın "GÜVENLİK NEDENİYLE MÜSABAKALARIN TAMAMLANAMAMASI" başlıklı 19. maddesine göre hakem soyunma odasına girdi. Talimatta şu ifadeler yer alıyor:

(1) Müsabaka hakemi;

b) Seyircilerin taşkın ve edebe aykırı hareketleri ile birlikte müsabakaya müdahaleleri sonucunda müsabakaya devam edilmesi olanağının kalmaması halinde müsabakayı tatil ettiğini ilan eder. Bu hallerde TFF Yönetim Kurulu, ihlali gerçekleştiren takımlardan birinin veya her ikisinin hükmen yenik sayılmasına karar verebilir. Ayrıca disiplin kurulları eylemlerin ağırlığına göre galibiyet halinde verilen puan kadar puan tenziline karar verebilirler.

(4) TFF Yönetim Kurulu, yaptığı değerlendirmede, müsabakanın tatil kararlarını uygun görmediği takdirde, maçın tekrarlanmasına veya yarıda kaldığı andaki sonucu ile tescil olunmasına karar verebilir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 50 yorum
Feneri Açık ça spor hukukunu ihlal ederek hiçe sayarak puanını silmeyip Alt Lige düşürme Cezasını vermezseniz ,İşte böyle Birileride Çıkar Cezayı Kesmeye Kalkar,bu Ulkede Tayyib ne Hak bıraktı nede Hukuk ,Artık Millet Kendi Kesicek Faturayı Bakalım Ne Zaman mısır'a suriye'ye Benziycez.
sen futbol oynamayı düşün futbol oynamak gibi derdiniz yok her sene size bedva kupa sapı göndereceğiz
azıcık dürüst olun be hala Türkiye'de neler olup bittiğini anlamamak için çok saf olmak gerekir. Diyelim ki yaptı tek başına kendi kendine mi yaptı bu sorunun cevabı bile neler döndüğünün göstergesidir.
Siz bu kafada olduktan sonra türkiye yi bilmem ama trabzon zaten suriyeden öteye geçemez hamsi kafalılar.
sen ne diyon kardeş o şike olaylarından sizde yargılanmadınızmı şimdi ne ara temizlendiniz düşürülecekse altliğe bu liğde hiçbir takım kalmaz
fanatiklik hala devam ediyor
keşke kulüpler idda yapsaydı siz yenerseniz kupayı veririz ama biz yenersek kupayı alırız o zaman elinizdeki kupalarda azalırdı
işiniz gücünüz tayip fenerbehce hakkıyla mac aldınızda tayyipmi vermedi adam gibi oynayın maçınızı alın
hukmen galip ne olucak baska ....
namuslu insanların içine zorla namussuzları sokmaya çalışınca bunların olması normal. fenerin istenmediğini anlatmak için ne yapmak lazım onu söyleyin yapalım yeter artık bu mikroplarla aynı ligde oynamak bile yeterince rezilce zaten
NE NAMUSLUSU BE REZİL HERİFLER HAZIMSIZLAR KEPAZELİK DİZ BOYU AHLAKSIZLAR....FENERBAHÇE TÜRKİYENİN EN BÜYÜK TAKIMI , FENERBAHÇE ÇOĞUNLUKTUR.. FENERBAHÇE 27 MİLYON TARAFTARIYLA TÜRKİYENİN EN BÜYÜK SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜDÜR....
Trabzon Cin Con'un karısı olarak ve Cin Con'a şikeyle kendini düzdürürken ahlakımı olurmuş.
ittirme kattırmalarla bir yere gel şikenin kralını yap Trabzon sonra böyle domaltırlar sabun yokmu dersin sonra
şunu unutmayinki bir insan namustun haysiyetten sereften cok bahssdiyorsa namussuzun serefsizin dik alasidir. kimse kusura bakmasin bu isi buralara getiren gaci osman dir. trabzonlu futbolcularin emeklerine yazik. delikanli gibi oynuyorlardi birkac pzvnk haric yumlu ve ozer. belkide maci oynayarak alacaklardi ama gaci osman dansoz gibi oynamaya kalkinca olmadi.
Aynı lig de oynamak zoruna gidiyorsa biraz sabret yakında küme düşersiniz orda oynarsınız puan silme gelirse direk potaya
rahatsız olan gider...kaç yıldır aynı manzara daha akıllanamadınız olan sizin takımınıza oluyor...FENERBAHÇE
DİNİME SÖGEN MÜSLÜMAN OLSA DİYE BİR TABİR VARDIR.SENİN YORUMUNDA ONA BENZİYOR.AYNI LİĞDE OYNAMAK İSTEMİYORSAN AMATÖR LİĞİNE GİDEBİLİRSİN.ENGEL OLAN YOK.FENERBAHCE BU LİĞİN KURULUŞUNDA VARDI VE HEP OLACAK.SEN KENDİ AGRASİFLİĞİNE ,SEYİRRCİ TERÖRİSTLİĞİNE ÇARE ARA..
az kaldı düşeceksınız zaten :-)
ilk önce temizlenin gelin
namuslumu volkanın yeni doğan kızına küfür etmek ne kadar namuslu olduğunuzu gösteriyor
Takım
O
Av
P
Geri Dön