MAGAZİN

Buse Terim hakareti affetmedi

Buse Terim hakareti affetmedi

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in corona virüsünü kaptığı dönemde kızı Buse Terim'e Instagram'dan küfürlü mesaj atan Serkan A. hakkında 2 yıl 4 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

Buse Terim Instagram hesabından 10 Haziran’da kendisine ‘seko_74’ kullanıcı adıyla küfür ettiğini ileri sürdüğü Serkan K.’dan şikayetçi oldu.

Sözcü'den Hayati Arıgan'ın haberine göre, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na yapılan şikayette Serkan K.’nın “lan o… geçen bela okuyup duruyordun. Ne olduda birden sustun? Kim susturdu? Allahın sopası yoktur. Kul hakkı yiyenlerin bedelini öbür dünyada ödeyeceksiniz” dedikten sonra Fatih Terim ve kızına küfür ettiği cümlelere yer verildi.

ALMANYA’DA YAŞIYOR

Asayiş şube müdürlüğü ekipleri ‘@seko_74’ kullanıcı adıyla Instagram hesabı bulunan Serkan K.’nın Almanya’da yaşadığını belirledi.

Savcılık Serkan K.’nın Almanya’da yaşamasından dolayı ifadesinin alınamadığını belirtip hakaret suçunu işlediği gerekçesiyle 3 buçuk aydan 2 yıl 4 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açtı.

Dava önümüzdeki günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülecek.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
aile karıştırılmaz, ama seni zerre kadar sevmiyorum, her şeyim ben bilirim havası ben imparator havası daha cok söylerim ama neyse......
birini sevmeyebilirsiniz ama herkes de sevmiyor demek değil ,hiç karşılaşmadınız bile birine bu kadar nefret hakaret etme hakkı vermiyor kimseye hangi takımdan olursa olsun.
birini sevmeyebilirsin ama bu ona hakaret etme hakkını vermiyor sana. kim olursa olsun birine hakaret eden olursa vereceksin cezayı ki millete ibret olsun. özellikle sosyal medyada çok oluyor bu karşılıksız kalmaması lazım ki son bulsun bu hakaretler.
Geri Dön