MAGAZİN

Çağan Atakan Arslan Survivor 2016'ya dahil oldu

Survivor 2016'ya katılacağı kesinleşen son isim Çağan Atakan Arslan oldu. Peki, Survivor 2016'ının Turabi'si olarak görülen Çağan Atakan Arslan kimdir?

Çağan Atakan Arslan Survivor 2016'ya dahil oldu

Türkiye'nin en çok izlenen yarışma programı Survivor 2016'nın yarışmacıları bir bir dahil oluyor. Şubat ayında ekranlara gelmesi beklenen Survivor 2016'nın beşinci ismi Çağan Atakan Arslan oldu. Çağan Atakan Arslan'dan önce oyuncu Yunus Günce, eski Trabzonsporlu futbolcu İbrahim Yattara, şarkıcı Yılmaz Morgül ve manken Tuğba Özay'ın Survivor 2016 kadrosunda yer alacağı açıklanmıştı. Survivor'ın son bombası Çağan Atakan Arslan'ın vücudu ve boksör oluşu, yarışmanın yeni "Turabisi" olabilir dedirtiyor. Turabi Çamkıran, geçtiğimiz 2 sezonda Survivor Ünlüler Gönüllüler ve Survivor All-Star'da şampiyon olmuştu. Çağan Atakan Arslan'ın Survivor 2016'da Turabi etkisi oluşturup oluşturmayağı merak konusu. Peki, yarışmacıları zorlaması beklenen Çağan Atakan Arslan kimdir?

ÇAĞAN ATAKAN ARSLAN KİMDİR?

1989 İstanbul doğumlu olan Çağan Atakan Arslan, Marmara Üniversitesi BESYO'ya( Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu ) parkur rekoru kırıp birinci olarak girmiştir. 16 yaşından beri vücut geliştirme yapan Çağan Atakan Arslan, 2008′ den itibaren Kickboks ve Muay Thai milli takımlarında ülkesini uluslar arası alanlarda temsil etti. Defile, dizi ve sinema filmlerinde de rol alan başarılı sporcu, Avatar lakabıyla bilinmektedir. 2011 IFMA Muay Thai dünya şampiyonu olduğunda en büyük başarısını elde eden Çağan Atakan Arslan, 5000 Özbek'in önünde Özbekistan'da Özbek rakibini finalde nakavt ederek tarih yazdı.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler