MAGAZİN

Çağla Şıkel, Kaan Yıldırım'ın ürettiği maskeyi takınca gündem oldu

Şarkıcı Hadise ile Kaan Yıldırım'ın ayrılığının ardından ünlü oyuncunun adı manken Çağla Şıkel ile anılmış ancak ünlü manken bu iddiaları yalanlamıştı. Şıkel'in son paylaşımı, bu iddiaları yeniden güçlendirdi.

Çağla Şıkel, Kaan Yıldırım'ın ürettiği maskeyi takınca gündem oldu

Hadise'den ayrıldıktan sonra adı manken Çağla Şıkel ile anılmaya başlanan Kaan Yıldırım, konularla ilgili sessizliğini korurken, ilk açıklama Çağla Şıkel'den gelmişti.

İki çocuk annesi, 42 yaşındaki manken, hakkındaki aşk dedikodularının ardından "Hayatımda biri olursa ben size söylerim" ifadelerini kullanmıştı.

Çağla Şıkel'in, kalp emojisi de eklediği Instagram'ın hikaye bölümünden yaptığı paylaşıma, Kaan Yıldırım'ın ürettiği bir maskeyi takması ise dikkatlerden kaçmadı.

60f0089186b24427f0ba4307

Ünlü manken, paylaşımına not olarak ise "Şöyle bir yanlış anlaşılma olmasın sürekli bu şekilde besleniyorum. Dün gece chedar soslu patates kızartması, bugün de pizza yedim. Onun şeysi oluyor bu. Denge önemli" mesajını ekledi.

60f0098886b24427f0ba431d
Şarkıcı Hadise de oyuncu Kaan Yıldırım ile birlikte olduğu dönemde sıklıkla bu maskelerden takıyor ve sevgilisinin markasını destekleyerek reklam katkısında bulunuyordu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler