MAGAZİN

Caner Erkin ve Asena Atalay çiftinin çocuğuna Kayyum atanacak!

Caner Erkin ve Asena Atalay çiftinin çocuğuna Kayyum atanacak!

Beşiktaş'ın milli futbolcusu Caner Erkin'in oğlu Çınar'ın velayetini alabilmek için eski eşi Asena Atalay'a açtığı davada mahkeme, kayyum atanmasına karar verdi.

İstanbul Aile Mahkemesi, Çınar Erkin'in davadaki haklarının korunması amacıyla kayyum atanması için Sulh Hukuk Mahkemesi'ne ihbarda bulundu.

Caner Erkin'in oğlunu alabilmek için açtığı velayet davasında mahkeme çocuğu temsilen davayı takip açısından küçük Çınar'a kayyum atanmasına karar verdi. İstanbul Aile Mahkemesi'nde bugün görülen duruşmaya Caner Erkin'in avukatı Nazlı Kara ve Asena Atalay'ın avukatı Beyza Sındıraç katıldı.

KAYYUM TEMSİL EDECEK!

Karar aşamasına gelen davada Aile Mahkemesi Hakimi, Yargıtay Hukuk Kurulu'nun 'çocukların hakların korunması için kayyum atanması' yönünde nisan ayında bir karar açıkladığını, bu nedenle de velayet davalarında çocukları temsilen kayyum atandıktan sonra karar vereceğini belirtti. Hakim, Çınar'a kayyum atanması için Sulh Hukuk Mahkemesi'ne ihbarda bulundu. Sulh Hukuk Mahkemesi Çınar'a bir kayyum belirledikten sonra, velayetin değiştirilmesi davasında Çınar'ın anne Asena Atalay'da mı yoksa baba Caner Erkin'de mi kalacağına aile mahkemesi karar verecek.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
annesinden nasıl ayırırsın yazıklar olsun... n eolursa olsun
@kardelenseven Ana ana mı acaba ?
annesi hergün başka biri ile cıksın daha mı güzel cocıgun psikolojisi ne olacak helal sana caner al o cocıgu yanına
@kardelenseven karı sürtüğün teki hakediyor çocuğuda ahlakını bozuyor kadın aldatma üzerine lisans yapmış adı dansöz adı zaten pekte yadırgamamak lazım mazluma ettiğin yanına kar kalmaz dansöz sen şimdi ağla
Geri Dön