YEMEK

Çay tiryakileri için en iyi çelik çaydanlık modelleri ve markaları

Dumanı üstünde tüten ve demini almış mis gibi bir bardak çaya kim hayır diyebilir ki? Çay içmeden güne başlayamayan biriyseniz evinizin olmazsa olmaz ürünleri arasında çaydanlık kesin vardır diye düşünüyoruz. Türk kültürünün en lezzetli içeceklerinden biri olan çayı en iyi şekilde demlemek için uygun bir çaydanlık arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizin için listelediğimiz en iyi çelik çaydanlık modelleri arasından kendinize en uygun ürünü bulabilirsiniz.

Çay tiryakileri için en iyi çelik çaydanlık modelleri ve markaları

İçindekiler

 • Peki, çelik çaydanlıklar nasıl parlatılır?
 • 1. Isıya dayanıklı ve cam kapaklı: Korkmaz Hera Nora Siyah Çaydanlık
 • 2. Tasarımıyla göz dolduran: Serenk Definition Çelik Çaydanlık
 • 3. Kaliteli paslanmaz çelik malzemeden üretilen: Amboss Saphire Silikon Saplı Büyük Boy Çaydanlık
 • 4. Yeni nesil tasarım: Creatif Collection Yeni Nesil Süzgeçli Paslanmaz 304 Çelik Lüx Mini Model Çaydanlık
 • 5. Kalabalık aileler için ideal: TAÇ Festa Aile Boyu Çaydanlık
 • 6. Uzun ömürlü kullanım imkânı sunan: Jumbo Metalix Midi Full Metal Çaydanlık
 • 7. Modern görünüm için doğru tercih: Nehir Modern Çaydanlık Takımı Büyük Maxi Boy Kendinden Süzgeçli
 • 8. Lezzetli çay keyfi için: Kahramanlar Prizma Maksi Boy Paslanmaz Çelik Çaydanlık Takımı
 • 9. Çekirdek ailelere uygun olan: Emsan Miras Maxi Çelik İndiksüyon Tabanlı Orta Boy Çaydanlık
 • 10. Geçmişe geri dönüş: Korkmaz Retro Ahşap Çaydanlık Takımı
 • 11. Modern tasarımı ile göz dolduran: Mamma Fiore Maxi Boy Silikon Saplı Çelik Çaydanlık Takımı
 • 12. Sağlam ve uzun ömürlü: Schafer Ada Metal Orta Boy Çelik Çaydanlık Takımı
 • 13. Küçük ailelere uygun: Yonca Lines Yonca Firuze Çelik Çaydanlık Soft Kulp Mürdüm- Midi Boy
 • 14. Kolayca temizlenebilen: Ar Yıldız Large Çaydanlık Takımı
 • 15. Yüksek kalite arayanlar için: Lines Küre Metal Kulp Çelik Çaydanlık

Kültürümüzün vazgeçilmez içecekleri arasında bulunan çay; kahvaltı, düğün, bayram ziyaretleri, misafirlikler, arkadaş buluşmaları veya iş toplantılarında mutlaka bulunur. Gerçek çay tiryakileri bilir ki ocak üzerinde ve çaydanlıkta demlenen çayın tadına doyum olmaz. Bu nedenle çaydanlıkta uzun süre demlenen çay, daha çok tercih edilir. Sizin için en iyi çelik çaydanlıkları derledik. İşte o ürünler!

Peki, çelik çaydanlıklar nasıl parlatılır?


Çelik çaydanlık parlatma işlemi sizi hiç endişelendirmesin. Sirke ve tuzu bir kapta karıştırdıktan sonra bir bez yardımıyla çaydanlığı silmeniz, ürünün ayna gibi parlamasını sağlar. Bir başka örnek verecek olursak; daha önce kullandığınız limonun kabuklarını çaydanlığa sürterek temizlediğinizde ürünün nasıl parladığına şaşırabilirsiniz. Temizleme yöntemleri demişken karbonattan bahsetmeden geçmek olmaz. Bir miktar karbonatın sirke içinde çözünmesini sağladıktan sonra bu karışımı çaydanlığın dışına uygulayıp çaydanlığı durulamanız yeterli. Her aileye uygun çaydanlık markalarını sizler için bir araya getirdik. Gelin, sizin için en iyi çelik çaydanlığı birlikte seçelim.

1. Isıya dayanıklı ve cam kapaklı: Korkmaz Hera Nora Siyah Çaydanlık


Çay tiryakileri için en iyi çelik çaydanlık modelleri ve markaları

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

En iyi çelik çaydanlık modelleri arasında bulunan Korkmaz Hera Nora Siyah Çaydanlık, ısıya dayanıklı cam kapağı ile ilgi görüyor. Şık görünümü ile mutfağınızın dizaynına uyum sağlayan çaydanlık, 1,1 litre demlik ve 1,9 litre alt hacmi sayesinde çay keyfini doyasıya yaşamanıza yardımcı oluyor. Ürünün sapları, uzun süre ısıya maruz kalsa bile ısınmadan kolay tutuş imkânı sağlıyor. Sızdırma yapmayan emzik tasarımı ise kolayca çay doldurmanıza olanak tanıyor. Mutfağınızda hayat kolaylaştıran ve tasarımıyla göz dolduran bu ürünü sepetinize eklemeye ne dersiniz?

Ürünü İncele

2. Tasarımıyla göz dolduran: Serenk Definition Çelik Çaydanlık


Çay tiryakileri için en iyi çelik çaydanlık modelleri ve markaları

Tasarımı ile öne çıkan Serenk Definition Çelik Çaydanlık, en iyi çelik çaydanlık markaları arasında yer alıyor. 18/10 paslanmaz çelik malzeme kullanılarak üretilen ürün, neme ve ısıya karşı uzun yıllar boyunca direnç göstererek sağlamlığını korumaya devam ediyor. 1,25 litre üst demlik ve 2 litre alt hacme sahip olan model, kalabalık ailelerin tercih ettiği seçeneklerden biri. Ahşap görünümlü kulpları sayesinde oldukça şık görünen bu çaydanlık, aynı zamanda kolay tutuş imkânı sağlıyor. Kapsül taban sistemi ile ısıyı muhafaza edebilen çaydanlığa bir şans verebilirsiniz.

Ürünü İncele

3. Kaliteli paslanmaz çelik malzemeden üretilen: Amboss Saphire Silikon Saplı Büyük Boy Çaydanlık


Çay tiryakileri için en iyi çelik çaydanlık modelleri ve markaları

''En iyi çelik çaydanlık hangisi?'' diye soracak olursanız size Amboss Saphire Silikon Saplı Büyük Boy Çaydanlık'ı önerebiliriz. Ürün, kaliteli çelik materyali sayesinde uzun yıllar hayatınızda kalmaya devam eder. Isıya dayanıklı cam kapağı ve silikon kaplama tutacakları ile modern bir şekilde tasarlanan çaydanlık, bu yönüyle kullanım kolaylığı sağlar. 1,9 litre üst demlik ve 2,8 litre alt hacmi bulunan ürün, kalabalık misafirler ve aile toplantıları için idealdir. Tadına doyum olmayan bir çay demlemek istiyorsanız bu ürün tam size göre!

Ürünü İncele

4. Yeni nesil tasarım: Creatif Collection Yeni Nesil Süzgeçli Paslanmaz 304 Çelik Lüx Mini Model Çaydanlık


Çay tiryakileri için en iyi çelik çaydanlık modelleri ve markaları

''En kaliteli çaydanlık hangisi?'' diye soranlara Creatif Collection Yeni Nesil Süzgeçli Paslanmaz 304 Çelik Lüx Mini Model Çaydanlık, önerilen ürünler arasında ilk sıralarda bulunuyor. Kendinden süzgeçli tasarımı ile ekstra bir ürün kullanmanıza gerek bırakmayan çaydanlık, pürüzsüz ve kolay içimli çay demlemenizi sağlıyor. Yenilikçi modern tasarımı ve emziği bulunmayan modeliyle her yerde kolaylıkla muhafaza edebileceğiniz ürünü, bulaşık makinesinde yer kaplamadan kolayca yıkayabilirsiniz. Kaliteli çelik malzeme kullanılarak tasarlanan çaydanlık, 450 ml üst demlik ve 800 ml alt hacmi ile çekirdek aileler için çok uygun.

Ürünü İncele

5. Kalabalık aileler için ideal: TAÇ Festa Aile Boyu Çaydanlık


Çay tiryakileri için en iyi çelik çaydanlık modelleri ve markaları

TAÇ Festa Aile Boyu Çaydanlık; geniş iç hacmi ile bolca misafiri gelenlerin tercih edebileceği modeller arasında yer alıyor. Tamamen çelik malzeme kullanılarak üretilen çaydanlık, kaliteli materyali sayesinde uzun yıllar dayanıklılığını korumaya devam ediyor. 1 litre üst demlik ve 2,5 litre alt hacme sahip ürün, kalabalık aileler için en doğru tercihlerden biri. Benzerlerinden ayrılan modern tasarımı ile kullananların en sevdiği eşyalar arasına giren çaydanlığa siz de mutfağınızda yer açmak istemez misiniz? Ürünü detaylıca inceleyip güvenli şekilde sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ürünü İncele

6. Uzun ömürlü kullanım imkânı sunan: Jumbo Metalix Midi Full Metal Çaydanlık


Çay tiryakileri için en iyi çelik çaydanlık modelleri ve markaları

Eğer sabah kahvaltısında çay içmeden güne başlayamayan ya da gün içerisinde sık sık çay içen biriyseniz kaliteli çelik malzemeden üretilmiş bir çaydanlığınızın olması gerekir. En kaliteli çelik çaydanlık modelleri arasında bulunan Jumbo Metalix Midi Full Metal Çaydanlık, modern görünümü ile mutfağınıza yepyeni bir soluk getirir. Firma tarafından iki yıl boyunca sağlamlık garantisi verilen ürün, mutfağınızdaki en büyük yardımcılarınızdan biri olur. Gövdesi ve tutma sapları tamamen çelik malzemeden üretilen çaydanlık, uzun yıllar boyunca sağlamlığını korumaya devam eder.

Ürünü İncele

7. Modern görünüm için doğru tercih: Nehir Modern Çaydanlık Takımı Büyük Maxi Boy Kendinden Süzgeçli


Çay tiryakileri için en iyi çelik çaydanlık modelleri ve markaları

Modern görünümüyle mutfağınızın tasarımına çok yakışan Nehir Modern Çaydanlık Takımı Büyük Maxi Boy Kendinden Süzgeçli, en çok tavsiye edilen modeller arasında yer alıyor. 1,6 litre üst demlik ve 2,5 litre alt hacmi bulunan ürün, geniş aileler ve bolca misafiri gelenler için öneriliyor. Tutma saplarındaki silikon kaplama, uzun süre ısıya maruz kalındığında bile ürünü kolayca tutmanıza yardımcı oluyor. "Bir kere alayım uzun yıllar boyunca kullanayım." diyorsanız Nehir markalı çelik çaydanlığın, beklentilerinizi karşılayacak ürünlerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Ürünü İncele

8. Lezzetli çay keyfi için: Kahramanlar Prizma Maksi Boy Paslanmaz Çelik Çaydanlık Takımı


Çay tiryakileri için en iyi çelik çaydanlık modelleri ve markaları

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Kaliteli malzemeden üretilen Kahramanlar Prizma Maksi Boy Paslanmaz Çelik Çaydanlık Takımı, tutma kulpları sayesinde oldukça rahat bir kullanım sunar. 2,2 litre üst demlik ve 4 litre alt hacme sahip ürün, çok sayıda misafiri gelenler için en doğru tercihler arasında yer alır. Kaliteli paslanmaz çelik malzemesi sayesinde uzun yıllar dayanıklılığını sürdürür. Sızdırma yapmayan kaliteli emzik tasarımı ise kullanıcıların beğenisini kazanır. Marka tarafından iki yıl garantili olan bu ürünü daha detaylı inceleyip sepetinize eklemenizi öneririz.

Ürünü İncele

9. Çekirdek ailelere uygun olan: Emsan Miras Maxi Çelik İndiksüyon Tabanlı Orta Boy Çaydanlık


Çay tiryakileri için en iyi çelik çaydanlık modelleri ve markaları

Modern tasarımı ve geniş kapasitesi ile Emsan Miras Maxi Çelik İndiksüyon Tabanlı Orta Boy Çaydanlık, tadına doyamayacağınız leziz çaylar hazırlamanıza yardımcı olur. 1,2 litre demlik ve 1,75 litre suluğu ile ürün, çekirdek aileler için en doğru tercihlerden biri. Aynı zamanda sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanım vadeder. ''Çelik çaydanlık nasıl parlar?'' sorusunu merak ediyorsanız sizlere önerdiğimiz yöntemlere bakarak çaydanlığı istediğiniz zaman pırıl pırıl bir hâle getirebilirsiniz. Ürünü inceledikten sonra sepetinize atıp mutfağınızın en güzel köşesine eklemeye ne dersiniz?

Ürünü İncele

10. Geçmişe geri dönüş: Korkmaz Retro Ahşap Çaydanlık Takımı


Çay tiryakileri için en iyi çelik çaydanlık modelleri ve markaları

Vintage ürünlerin moda olduğu şu günlerde Korkmaz Retro Ahşap Çaydanlık Takımı, en çok tercih edilen çaydanlık tasarımları arasında yer alıyor. Ahşap görünüme sahip tutma kulplarıyla ergonomik tutuş imkânı sunuyor. Solar Base taban sistemi ile her türlü ocak üzerinde en yüksek ısı transferi sağlayan model, çayın hızlıca ısınmasına ve uzun süre boyunca ısının korunmasına olanak tanıyor. Tadına doyamayacağınız lezzetli ve demini almış bir çay hazırlamak istiyorsanız kaliteli çelik malzemeden üretilen bu çaydanlığı sepetinize eklemelisiniz.

Ürünü İncele

11. Modern tasarımı ile göz dolduran: Mamma Fiore Maxi Boy Silikon Saplı Çelik Çaydanlık Takımı


Çay tiryakileri için en iyi çelik çaydanlık modelleri ve markaları

En kaliteli çelik çaydanlık modelleri arasında yer alan Mamma Fiore Maxi Boy Silikon Saplı Çelik Çaydanlık Takımı, kaliteli yapısı ile ilgi görüyor. 1,5 litre demlik ve 2,7 litre su hacmi sayesinde geniş ailelere uygun olan çaydanlık, dumanı üstünde tüten mis gibi bir çay keyfi yaşamanızı sağlar. Kendinden süzgeçli tasarımı ile ekstra süzgeç kullanımına gerek bırakmayan ürün, buhar kesme kapağı sayesinde çayın ısısını korumaya devam eder. ''Çelik çaydanlık nasıl temizlenir?'' diye düşünüyorsanız endişelenmeyin. Ürünü, deterjanlı su ile yıkadıktan sonra durulayarak ya da bulaşık makinesinde kolayca temizleyebilirsiniz.

Ürünü İncele

12. Sağlam ve uzun ömürlü: Schafer Ada Metal Orta Boy Çelik Çaydanlık Takımı


Çay tiryakileri için en iyi çelik çaydanlık modelleri ve markaları

Sağlam ve uzun ömürlü yapısı ile en çok tercih edilen modeller arasında bulunan Schafer Ada Metal Orta Boy Çelik Çaydanlık Takımı, gold ve gümüş renklerinin eşsiz uyumu ile mutfakları süsler. 1,3 litre üst ve 2,1 litre alt haznesi ile ürün, çay tiryakilerinin tercih ettiği modellerden biri. Uzun yıllar boyunca kullanım vadeden kaliteli yapısı, kullanıcıların ilgisini çeker. Kolayca ısınan ve bu ısıyı korumaya devam eden çaydanlık, her bardakta dumanı üzerinde tüten çay keyfini devam ettirmenize yardımcı olur.

Ürünü İncele

13. Küçük ailelere uygun: Yonca Lines Yonca Firuze Çelik Çaydanlık Soft Kulp Mürdüm- Midi Boy


Çay tiryakileri için en iyi çelik çaydanlık modelleri ve markaları

Küçük ailelerin kullanımına ideal olan Yonca Lines Yonca Firuze Çelik Çaydanlık Soft Kulp Mürdüm- Midi Boy; en çok tercih edilen mini çelik çaydanlık markaları arasında yer alıyor. 0,5 litre demlik ve 0,9 litre suluğu olan ürünü, genellikle yalnız yaşayanlar ya da iki kişilik küçük aileler tercih eder. Isınma yapmayan kaliteli tutma kulpları ise çaydanlığı daha kullanışlı bir hâle getirir. Kapsül tabanı ısıyı uzun süre boyunca muhafaza eder ve her bardakta sıcak çay keyfi yaşatır. Küçük aileler için uygun bir çaydanlık modeli arıyorsanız bu ürünü incelemenizi tavsiye ederiz.

Ürünü İncele

14. Kolayca temizlenebilen: Ar Yıldız Large Çaydanlık Takımı


Çay tiryakileri için en iyi çelik çaydanlık modelleri ve markaları

Modern tasarımı ile mutfağınızın dekorasyonuna eşlik eden Ar Yıldız Large Çaydanlık Takımı, en çok tercih edilen paslanmaz çelik çaydanlık modellerinden biri. 1,5 litre üst ve 3 litre alt haznesi ile ürün, kalabalık aileler ve çok sayıda misafiri gelenler tarafından sıkça tercih edilir. Kaliteli malzemeden üretilen tutma kulpları, uzun süre ısıya maruz kalsa bile elinizi yakmadan kullanma imkânı sağlar. Bulaşık makinesinde yıkanabilen çaydanlık, bu sayede kolayca temizlenir. Çay yaparken en büyük yardımcınız olacak ve şık tasarımlı bir çaydanlık arıyorsanız bu ürün tam size göre.

Ürünü İncele

15. Yüksek kalite arayanlar için: Lines Küre Metal Kulp Çelik Çaydanlık


Çay tiryakileri için en iyi çelik çaydanlık modelleri ve markaları

Kaliteli çelik materyal kullanılarak üretilen Lines Küre Metal Kulp Çelik Çaydanlık, uzun yıllar boyunca sağlamlığını koruyarak lezzetli çay demlemenize yardımcı olur. 0,75 litre demlik ve 1,25 litre suluğu ile ürün, küçük ailelerin günlük kullanımı için oldukça ideal. Tamamen metal malzeme kullanılarak üretilen çaydanlık, kolay ısınır ve ısıyı uzun zaman boyunca muhafaza eder. Modern tasarımı ile her mutfağa uyum sağlayan ürün, dumanı üstünde tüten mis gibi çaylar hazırlamanızı sağlar. ''Klasik modellerden vazgeçmem.'' diyen biriyseniz bu ürüne göz atmanızda fayda var.

Ürünü İncele

İş birliği İçerikleri

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler