MAGAZİN

Cemal Can ve Danla Bilic soluğu Şeyma Subaşı'nın yanında aldı

'Survivor 2020' yarışmasının şampiyonu Cemal Can Cansever programdan önceki hayatına adapte olmaya başladı. Sosyal medya fenomeni Danla Bilic ile yakın dostluğuyla tanınan Cemal Can, yaz tatilinin keyfini çıkartmak için Çeşme’nin yolunu tutmuştu. Ünlü ikili daha sonra soluğu Şeyma Subaşı'nın yanında aldı.

'Survivor' yarışması için yaklaşık beş ay boyunca Dominik Cumhuriyeti’nde kalan Cemal Can Cansever, İstanbul Galataport’ta yapılan finalin ardından ailesi ve arkadaşlarıyla hasret gidermeye başladı. Annesi, babası ve ablası ile İzmir’de zaman geçiren Cemal Can ardından yakın arkadaşı Danla Bilic’in yanına Çeşme’ye gitti.

İkili, Çeşme geceleri ve sahillerinde geçirdikleri anları sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

Ünlü ikili ardından da Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı ve kızı Melisa'yı ziyaret etti. O anları paylaşan Subaşı ilgi odağı oldu. Cemal Can, Danla Bilic ve Şeyma Subaşı Melisa'nın gösterdiği videoyla oynamaya çalışırken ekranlara yansıdı.

Danla Bilic ve Subaşı daha önce sosyal medyadan gerilim yaşamış takipçi yüzünden atışmıştı. Bilic bir videosunda Şeyma Subaşı makyajı yapmıştı. Videolarında sadece makyajla yetinmeyip aynı zamanda dedikodunun da dibine vuran Bilic, Şeyma Subaşı ile nasıl birbirleriyle laf kavgası yaptıklarını anlatmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
bu maymunlardan başka haber bulamadınızmı
Allah bildiği gibi yapsın ne diyeyim..Boş insanların boş işleri.. YAZIK...Ne günlere kaldık..
Türkiye'de gündem 1 ncı sıra Ayasofya 2 ncı bunlar.ikiside çok onemli
ikisi de ekonomiyi, issizligi, akaryakiti, vs hepsini SIFIRLADI. hayat 10 numara 5 yildiz oldu.
Geri Dön