MAGAZİN

Ceylan Ertem: 1 sene daha bu şekilde yaşayamam

Ünlü şarkıcı Ceylan Ertem, koronavirus pandemisi nedeniyle sanatçıların yaşadığı maddi zorluklara dikkat çekti ve "Bir müzisyen, bir emekçi olarak 1 sene daha bu şekilde yaşayamam" dedi.

Ceylan Ertem: 1 sene daha bu şekilde yaşayamam

Ünlü şarkıcı Ceylan Ertem, koronavirus pandemisi nedeniyle sanatçıların yaşadığı maddi zorluklara dikkat çekti ve 'artık yeter' dedi.

Ceylan Ertem konuyla ilgili olarak "Bir müzisyen, bir emekçi olarak 1 sene daha bu şekilde yaşayamam. Başkalarının yanlışları sebebiyle hem manevi olarak hem de maddi olarak büyük yara almış durumdayız. Gerçekten yeter artık!

Ben sadece kendi sesimi değil, tüm müzik emekçilerinin sesini duyurmak için yazıyorum, konuşuyorum. Sessizliğin sesi olmak için. Unutulanları hatırlatmak için. Nefretle yaklaşan kişilere de, anlayıp destek olanlara da sözüm şu; sizi sizin gibiler sevsin!

'KENARDA ÇÜRÜYECEK DEĞİLİZ'

Neyse bu arada müzik üretmeye devam ediyoruz. Kenarda çürüyecek değiliz. En iyi bildiğimiz şey üretmek ve üretenleri alkışlamak. Elimizde başka bir şey yok... Bildiğimiz başka yol yok!" ifadelerini kullandı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
lan deli asgari ücretle yarım maaş alanlar yada asgari ücretle ücretsiz izine çıkarılan işçiler ne yapsın aaa kusura bakma unuttum memur olupta hastalığı olan ve yattığı yerden maaş alan en küçükten en büyük memura bunlar ne yapsin
Bu kadar ağlayacağınıza zamanında tonla kazandığınız paraları daha az piize, toza dumana yatıracağınıza azıcık da geleceğinizi düşünseydiniz. asgari ücretli çalışan hatta ücretsiz izne çıkarılan adam napsın.
valla biz yaşamayı geçtik ölmek üzereyiz. Ceylan hn.
Geri Dön