CHP'nin cumhurbaşkanı adayı kim olacak? Canlı yayında isim vermeden açıkladı

CNN TÜRK'te yayınlanan Parametre programı yorumcusu Deniz Zeyrek, isim vermeden CHP'nin cumhurbaşkanı adayını tarif etti.

CNN TÜRK'te yayınlanan Parametre programı yorumcusu Deniz Zeyrek CHP'nin cumhurbaşkanı adayı için "CHP'nin adayı netleşti. Kılıçdaroğlu'nun kafasında o isim net. Duyduğumuz bir isim ama son günlerde medyada öne çıkan iki isim de değil. Favori adaylardan biri değil. Ama Kılıçdardoğlu'nun tarifine uyuyor. Herkesi kucaklayabilecek bir profil yani Saadet Partisi'nden de AK Parti'den de oy alabilecek bir isim. Milli görüşten oy alacak, ekonomist, sakin görünümlü, CHP tabanının da tepkisini çekmeyecek bir isim." ifadelerini kullandı.

Zeyrek, program sunucusu ve CNN TÜRK Ekonomi Müdürü Ebru Baki'nin tahminlerine ise 'Ebru iyi bir siyaset gazetecisi oldu' diye yanıt verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 178 yorum
Chp , kendi içinde ülkeyi yönetebilecek adam gibi biri olmadığını bir kez daha ispatlamış oldu , yüzde 0.1 alan partiler bunlardan daha yürekli... CHP'nin koyunları ve Çomarlari artık gözünün acsmali.
@hadbildurici_2018 ona bakarsan MHP de kendi içinden aday çıkaramıyor yılların partisi!!! ona ne diyecen ???
@hadbildurici_2018 chp nin içerisinde ülkeyi yönetecek süper kişiler var ama sizler hırsız,arsız,bölücü,ayırıcı,yalancı,ırkcı kişi arıyorsunuz.
@zirtaner Bu çomarlara bir şey anlatamazsın. Şu anda kuyrukları tutuştu. Onun saldırganlığı bunlar...
@hadbildurici_2018 Kendi içinden ülkeyi yönetecek aday çıkaramaması değil olay. Sağ kesimde ki koyun tabir ettiğimiz çomarların Din elden gidiyor ayağı ile oy vermemesinden kaynaklı bir algı sorunu var. Din'in elden gittiği vs yok ama insanlar buna şartlandırılmış. CHP gelirse Hristiyan ülke olacakmış gibi bir düşünce yapısındalar. Bu yüzden sol kesimden bir aday salt çoğunluğu toplayamadığı için ortada birisi gerekiyor. Yani hem sağ hem sol oyları toplamalı bu aday. Ama sizin kafanız bunlara anlamaz size dayatılan camiler ağır oldu, din elden gidiyor masallarına inanıp hareket edersiniz.
16 yıldır ülke yönetildiğini mi zannediyorsunuz, yapılan ülke satmak.
parfümün iyisi küçük şişede olur seni gidi gülsuyu
komedisin be hüloggggg komedi at gözlüğü takmış sünger beyinlisin yazık sana ve senin gibi topluma zararlı organizmalara makarna fazla tüketme
@zirtaner MHP NİN destek verdiği RTE kendi içlerinden aynı siyasi ideolojiden biri kamil...
@hadbildurici_2018 mhp kendi içerisinden çıkaramıyor diyorsunuz bunu herkes biliyor mhp her zaman milli görüşe yakındar ve sağ partidir dolayısayla çok sorun olmaz siz çizginizden uzaklaştınız daha fazla oy alabileceğinizi sanıyorsunuz ama milli görüş insanları chp ile yapılan ittifakı hiç bir zaman desteklemeyecektir bunun ispatını da 24 haziran seçimlerinde göreceksiniz
@hadbildurici_2018 bu koyun ve çomar tabiri sana tam uyuyor.. Google "akp nin ko" diye yaz bak ne çıkıyor. başka hiç bir partiye çıkmıyor. :)
temel karamollaoğlu olsun bence adam o kadar doğru konusuyor ki
tamam sence oysa bizce de o zaten reis
Milli görüşten olsun.Bizde ona değil Akşener e oy veririz.Güzel olur.
Abdullatif ŞENER mi acaba ?
Amaç o zaten akşenerden fazla oy alıp onun önünü kesmemesi
ŞENER BAŞKAN ADAYI OZAMAN
@r.etkar Sanırım, ben de öyle tahmin ettim.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler