SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Cimbom'da Adebayor sesleri!

Terim'in yönetime verdiği listede şu anda öncelikli ismin Manchester City'nin yıldızı Emanuel Adebayor olduğu ve bu futbolcu için tüm imkanların seferber edildiği ifade edildi.

Galatasaray Almanya kampını tamamlayarak İstanbul'a dönerken teknik direktör Fatih Terim'in 2 futbolcu daha transfer edilmesini istediği, 2 yabancıyla kadronun takviye edilmesinin ardından transferin tamamlanacağı belirtildi.

[

MYNETSPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN](http://www.facebook.com/spormynet)

Tecrübeli teknik adamın Başkan Ünal Aysal'a verdiği listede yer alan isimlerle temasların devam ettiği ve Terim'in istediği oyuncunun transfer dönemi kapanmadan kadroya dahil edileceği vurgulandı. Daha önce Selçuk'un yanına 2 orta saha daha isteyen Fatih Terim'in Melo'nun transferinden sonra bu isteğinden vazgeçtiği ve "Melo çok kaliteli bir oyuncu. Bu bölgedeki eksiğimizi onunla kapatmaya çalışacağız. Gerekirse kadromuzdaki diğer alternatifleri de değerlendirebiliriz. Bizim için şu anda en önemli eksik hücum bölgesinde" dediği öğrenildi.

Terim'in yönetime verdiği listede şu anda öncelikli ismin Manchester City'nin yıldızı Emanuel Adebayor olduğu ve bu futbolcu için tüm imkanların seferber edildiği ifade edildi.

[**EMANUEL ADEBAYOR

**](https://www.mynet.com/spor/video)

adebayor-player.jpg

Sabri'yi asıl mevki olan orta sahada kullanmak isteyen Fatih Terim'in Ujfalusi'nin Inter karşısında sağ bekte gösterdiği performanstan son derece memnun olduğu ve bu bölgeye ısrarla istediği Eboe'nin transferinin gerçekleşmemesi halinde Ujfalusi'den sağ bekte sık sık faydalanmayı düşündüğü öğrenildi.

Bu arada teknik direktör Fatih Terim'in Almanya kampında performansından memnun kalmadığı bazı oyuncuları takımdan göndermeyi planladığı vurgulandı. Tecrübeli teknik adamın yardımcılarıyla yapacağı toplantıda değerlendirme yapacağı ve transferlere bağlı olarak 1 veya 2 oyuncuyla daha yolların ayrılacağı belirtildi.

Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler