SPOR

CANLI

Cimbom'da Adebayor sesleri!

Terim'in yönetime verdiği listede şu anda öncelikli ismin Manchester City'nin yıldızı Emanuel Adebayor olduğu ve bu futbolcu için tüm imkanların seferber edildiği ifade edildi.

Cimbom'da Adebayor sesleri!

Galatasaray Almanya kampını tamamlayarak İstanbul'a dönerken teknik direktör Fatih Terim'in 2 futbolcu daha transfer edilmesini istediği, 2 yabancıyla kadronun takviye edilmesinin ardından transferin tamamlanacağı belirtildi.

[

MYNETSPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN](http://www.facebook.com/spormynet)

Tecrübeli teknik adamın Başkan Ünal Aysal'a verdiği listede yer alan isimlerle temasların devam ettiği ve Terim'in istediği oyuncunun transfer dönemi kapanmadan kadroya dahil edileceği vurgulandı. Daha önce Selçuk'un yanına 2 orta saha daha isteyen Fatih Terim'in Melo'nun transferinden sonra bu isteğinden vazgeçtiği ve "Melo çok kaliteli bir oyuncu. Bu bölgedeki eksiğimizi onunla kapatmaya çalışacağız. Gerekirse kadromuzdaki diğer alternatifleri de değerlendirebiliriz. Bizim için şu anda en önemli eksik hücum bölgesinde" dediği öğrenildi.

Terim'in yönetime verdiği listede şu anda öncelikli ismin Manchester City'nin yıldızı Emanuel Adebayor olduğu ve bu futbolcu için tüm imkanların seferber edildiği ifade edildi.

[**EMANUEL ADEBAYOR

**](http://spor.video.mynet.com/detay/Emmanuel_Adebayor/1171380/)

adebayor-player.jpg

Sabri'yi asıl mevki olan orta sahada kullanmak isteyen Fatih Terim'in Ujfalusi'nin Inter karşısında sağ bekte gösterdiği performanstan son derece memnun olduğu ve bu bölgeye ısrarla istediği Eboe'nin transferinin gerçekleşmemesi halinde Ujfalusi'den sağ bekte sık sık faydalanmayı düşündüğü öğrenildi.

Bu arada teknik direktör Fatih Terim'in Almanya kampında performansından memnun kalmadığı bazı oyuncuları takımdan göndermeyi planladığı vurgulandı. Tecrübeli teknik adamın yardımcılarıyla yapacağı toplantıda değerlendirme yapacağı ve transferlere bağlı olarak 1 veya 2 oyuncuyla daha yolların ayrılacağı belirtildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 156 yorum
Ne gerek var bu sene futbolcu almayın fenersiz ligin tadı olmaz
olru olur :D olmaz olur mu ne taransferler yapıldı takımlara ;) türkiye bence artık futbolda kaliteli adamlar alıyorlar buda maçı izledim mi zevk alıyorsun artık ;)
adebayorlamı yer yerinden oynayacak
Doğru. Bizim her takımda İniesta, Chavi, Messi ayarında 4-5 adam olduğu için yer yerinden oynamaz. Adebayor Mustafa Sarp ın, Ayhan ın, Serkan Kurtuluş un yanında sıradan bir adam. Zaten bizim her yıl 2-3 takım böyle Türk futbolcularımızla Avrupa da yarı final, final oynadığı için aslında Adebayor gibi geçen yıl R. Madrid gibi yine İspanyanın sıradan bir takımında oynamış adamı almak çok anlamsız.:))))))))))))
traferde gözüm yok göstermiş olduğu duruş yeter şike olayında galatasarayın tek bir harfi bile yok diğerlerinin durumu ortada helal olsun be size tüm türkiyeyi cimbomu ayakta alkışlamalı
galatasaray gecen sene şike yapmaya kalksa para pul yetmezdı tum sezon ıcın gereklı ıdı
ŞİKE YAPACAK NEYİNİZ VARKİ LİGİ KAÇINCI SIRADA BİTRİDİNİZ ZATEN İDDİANIZ YOKRUKİ
şerefli ikincilikleri şerefsiz birinciliklere tercih ederiz. umarım anlamıssındır ufak bir örneği........
20 yıla insin arastırma da bakalım sampiyonluk sayınız kaca iniyo
me çabul unuttun 8-0 ları millete aldıgınız toros arabaları concon
ankara desem 8-0 desem? sizin konuşmaya hakkınız yok o yüzden ne beşiktaşıma nede fenere dil uzatmayın!
Takım
O
Av
P
Geri Dön