SPOR

CANLI

Cumhurbaşkanı Erdoğan milli maçı makam arabasında izledi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, makam aracında bulunan televizyon ekranından A Milli Futbol Takımı'nın, 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemelerinde İzlanda ile yaptığı maçı makam aracından izledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan milli maçı makam arabasında izledi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 26. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı için kampın yapılacağı otele geldi. Erdoğan, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro onuruna Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde verilen yemeğin ardından "ANA" uçağı ile saat 22.00'de Afyonkarahisar'a geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan da kente geldi.

Otele girişi sırasında Erdoğan'ın, makam aracında bulunan televizyon ekranından A Milli Futbol Takımı'nın, 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemelerinde İzlanda ile yaptığı maçını izlediği dikkati çekti.

Erdoğan'ın yarın sabah yapacağı açılış konuşmasıyla başlayacak toplantı, pazar günü öğleden sonra değerlendirme konuşmasıyla sona erecek.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
turk futbolunun düzelmesi için yabancı kuralının değişmesi lazım fb gs nin toparlanması lazım maddi manevi bjk yine iyi fakat ordada kilit oyuncular hep yabancı bu ardadan fln kurtulunması lazım bu kavgacı kendini ilah sana oyuncular birdaha alınmamalı
Madem her şey tek adamın ağzına bakıyor. Al şu tüpçüyü başımızdan RTE.
Tütk futbolunu şike süreci ile bitirdi zaten siyasi kaybı olmasın diye fb için değişen yasalar tff başkanı değişimi aklama süreci vb gibi olayların baş aktörü olarak o tabloya pekte şaşırmamıştır şimdi değişim zamanı video hakem gibi uygulamalar getirilip ligde temizlik yapılmalı acilen siyasetin parmağı türk futbolunun üzerinden çekilmeli yoksa 100 yıl daha geçse aynı kalmayı boşver geri gideriz milli ruh kalmadığı gibi takımda prim için oynayan topçular var artık sabri olsa dişini tırnağına takardı dün akşam buna emin olun biz buyuz ve böyle oyuncular bizde iş yapar.
Takım
O
Av
P
Geri Dön