SPOR

CANLI

Cüneyt Çakır için müthiş iddia

Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu eski başkanı Mustafa Çulcu, uluslararası düzeydeki 1 numaralı hakem olan Cüneyt Çakır hakkında önemli bir iddiada bulundu...

Cüneyt Çakır için müthiş iddia

Mustafa Çulcu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada Cüneyt Çakır'ın 6 Haziran'da Berlin'de oynanacak UEFA şampiyonlar ligi final maçını Cüneyt Çakır'ın yöneteceğini öne sürdü. UEFA'nın en üst düzey hakemlerinden Mark Clattenburg ile Jonas Eriksson'un bu hafta yapılacak Şampiyonlar Ligi yarı final maçlarında görevlendirildiğine dikkat çeken Çulcu, "Bu durumda final Cüneyt Çakır'ın. Hayırlı olsun" dedi.

ÇULCU: "UEFA ÇAKIR'I FİNALE HAZIRLIYOR"

Mustafa Çulcu, konu ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

"UEFA'nın Cüneyt Çakır ile ilgili tutumunu çok yakından takip ediyorum. Şampiyonlar Ligi'ndeki Paris Saint Germain-Chelsea maçından sonra onu bambaşka bir kulvara kaydırdı. Avrupa Ligi'ndeki Zenit-PSV, Roma-Fiorentina ve Napoli-Wolfsburg maçları ile Avrupa Şampiyonası elemelerindeki İspanya-Ukrayna karşılaşmalarında görevlendirdi. Bu maçlar Şampiyonlar Ligi'nde değildi, ama hepsi birbirinden zorluydu. UEFA geçen yıl da böyle yapmıştı. Finali yönettireceği hakemleri başka kulvarlardaki zorlu maçlara verip, orada hazırlıyor."

İŞTE MUSTAFA ÇULCU'NUN TWEET'İ


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
Türkiyenin en şaibeli hakemi Cüneyt Çakır Avrupa da UEFA'nın, Türkiyede TFF'nin tetikçiliğini yapıyor, derin hakemlerin adamı tetikçi Çakır.
Uefa cüneyt efendinin son osmanlı maçındaki yönetimine baksın.
Elit Hakemler Seviyesi Dünya'da 25 hakemden oluşuyor bence hemen sazan gibi atlamayalım
Takım
O
Av
P
Geri Dön