MAGAZİN

Cüneyt Özdemir RTÜK'ü etiketlemişti! Çıplak dizisinin 2. sezonu da olaylı başladı

Cüneyt Özdemir'in paylaşımıyla geçtiğimiz sezon sosyal medyada tartışma yaratan Çıplak dizisi, ikinci sezonuyla da sosyal medyada olay oldu. Blu TV'nin yeni sezonu gelen iddialı yapımının tanıtımını yapmaması eleştirilerin merkezi oldu.

Cüneyt Özdemir RTÜK'ü etiketlemişti! Çıplak dizisinin 2. sezonu da olaylı başladı

Yönetmenliğini Can Evrenol'un üstlendiği senaryosunu Merve Göntem'in yazdığı, Çıplak dizisinin ilk sezonu geçen yıl yayınlanmıştı.
Başrollerini Müge Bayramoğlu, Ramazan Mert Demir ve Bora Cengiz'in paylaştığı dizi, yayın tarihinden 6 ay sonra sosyal medyanın gündemine oturmuştu.

cuneyt-ozdemir-tweet-atti-rtuku-n7q-GLuw

Cüneyt Özdemir'in sosyal medya hesabından dizinin fragmanını paylaşıp "Aman RTÜK Başkanı Bekir Şahin bey ve sansür kılıcı görmesin!" mesajını yazması Özdemir'in eleştirilemesine neden olmuştu.

blutv-yayindan-kaldirilan-ciplak-dizisi-hakkinda-13802599_1773_amp

Özdemir'in paylaşımı sonrası dizinin BluTV'den yayından kaldırılması da tepki çeken bir diğer olay olmuştu.

154720045-blutv-

Dizinin yayından kaldırılmasıyla ilgili BluTV "18 yaş altı çocuk kilidi uygulamamızı aktive etmeyi planladığımız bir dönemde olduğumuz için Çıplak dizisini kısa bir süreliğine erişime kapatmış bulunuyoruz." açıklamasını yapmıştı.

YİNE GÜNDEM OLDU!

İkinci sezonu BluTV'de dün yayınlanan diziyle ilgili Blu TV'nin hiçbir mecrada tanıtım yapmaması, dizinin hayranlarının dikkatini çekti.
158524-ciplak-dizisi-blutv-den-kaldirildi-e5cabd7bae1aa4bb902058215adcfdc3

YÖNETMENDEN AÇIKLAMA

Yaşananlarla ilgili dizinin yönetmeni Can Evrenol "Yapmıyor değil yapamıyor diyelim. BluTV içinde bizi ve Çıplak’ı çok sevenler var. Yoksa nasıl olsun? BluTV olmasa, bu dizinin Türkiye’de kimseye ulaşması mümkün değil gibi." açıklamasını yaptı.

wqA

Ekran Alıntısı

2

3

4

5

6

7

8


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
ÇIPLAK'lık Hayvanlara mahsustur çünkü onlar giyinip örtünmezler, Akıl, Fikir, Düşünce, Edep, Terbiye, Giyinmek, Örtünmek, gibi değerler ise İnsanlara mahsustur, bu değerler İnsanla Hayvanı birbirinden ayıran en bariz özelliklerdir, İnsan veya hayvan gibi yaşama tercihi ise insanların kendisine aittir, onun için kimsenin kimseye bişey deme hakkı yok, Diye düşünüyorum.
Bora cengiz senin gibi bir adamın ne işi var abicim bu dizide ya
Geri Dön