HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Dansöze para takınca, eşi boşanma davası açtı! Affedilmeyi bekleyen koca arabasına bakın ne yazdı: Her şeyi denedim...

Muğla'da yaşayan Mustafa Karakayış arkadaşlarıyla gittiği eğlence mekanında dansöze para yapıştırdığı anları sosyal medyada hesabından paylaştı. Eşi bu görüntüleri görünce boşanma davası açtı. Affedilmeyi bekleyen Karakayış 'Her şeyi denedim' diyerek arabasının arkasına bakın ne yazdırdı.

Muğla'nın Bodrum ilçesinde, Mustafa Karakayış (32) arkadaşlarıyla gittiği eğlence mekanında dansöze para taktığı için kendisine boşanma davası açan eşi Tilbe Karakayış'tan (29) özür dilemek için otomobilin arkasına 'Tilbe hayatım beni affet, seni çok seviyorum' yazılı pankart astı. Karakayış, "Beni affetsin diye her şey denedim. Son çare olarak arabanın arkasına özür pankartı astım" dedi.

ara

DANSÖZE PARA TAKIP SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Bodrum'da yaşayan evli ve 2 çocuk babası Mustafa Karakayış geçen cuma arkadaşlarıyla gittiği eğlence mekanında dansöze para taktı. O anları ise sosyal medya hesabından paylaştı. Durumu gören Tilbe Karakayış, eşinden boşanmak için dava açarak evi terk etti.

ara2

"ALKOLÜN DE ETKİSİYLE..."

Mustafa Karakayış, kendisini affettirmek için 'Tilbe hayatım beni affet, seni çok seviyorum' yazılı pankart hazırlayıp otomobiline astı. Mustafa Karakayış, "Geçtiğimiz cuma günü arkadaşlarla bir programa gitmiştik. Alkolün de etkisiyle dansöze para taktım. O anları kendi sosyal medya hesabımdan paylaştım. Eşim de bunu gördü.

ara3

Eşim kızdı bana ve boşanma davası açtı. Hata benim, özür diliyorum. Beni affetsin. 2 çocuğumuz var, onu seviyorum. Eşimi seviyorum, evine dönsün diyorum, pişmanım. Beni affetsin diye her şeyi denedim. Son çare arabanın arkasına özür pankartı astım. İnsanlar görüyor ve 'Biz seni affettik o da seni affeder' diyor" dedi.

ara4

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler