SPOR

David Beckham DJ'liğe soyunuyor

Eski futbolcu ve dünya çapındaki yıldız David Beckham tam zamanlı bir DJ'lik kariyerine hazırlandığını açıkladı.

David Beckham DJ'liğe soyunuyor

Müziğin hayatında önemli bir yeri olduğunu belirten İngiliz yıldız, “Müzik benim için futboldan sonraki gizli fantazimdi. Kendimi hala genç hissediyorum, bütün müziklerle ilgiliyim ve bir tutkuyla bağlıyım ama 'acid house' türüne özel bir ilgim var. 1998 Dünya Kupası sonrasında da hip hop, UK garage, ve deep house türlerine daha çok yoğunlaştım.” dedi.

Diğer yandan eski takım arkadaşı Gary Neville yaptığı açıklamada “David Beckham zaten jöleli saçları, dövmeleri ve DJ gibi giyindiği bir giyim tarz var. Onun için tanıtım çekimlerinde poz vermek o kadar da zor değil. Gol kutlamaları sırasın olduğu gibi yine kalabalık gerçekten onun bu konuda yetenekli olduğunu anlayacak.” diyerek desteğini belirtti.

Son olarak yaptığı açıklama da David Beckham “Son bir kaç haftadır kendimi dj deski üzerinde daha da geliştirmeye ve zaman içinde daha iyi olmak için çalışıyorum. Aileminde bu konuda bana desteği beni çok mutlu ediyor. Hayatımda yeni bir kariyer başlattığım için çok heyecanlıyım. Hayranlarımı koltuklarından kaldırmak için dört gözle bekliyorum."

David Beckham'ın ilk setinin bu hafta Beatport'ta yayınlanması bekleniyor. Mynet Spor


Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler