Demet Akalın: Cumhurbaşkanı Erdoğan markete gitmeme çok şaşırdı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz aylarda İstanbul-İzmir otoyolunu öven Demet Akalın'ı arayarak tebrik etmişti. Erdoğan'ın aradığı esnada telefonunu evde bırakıp markete gittiğini söyleyen Akalın o anları anlattı.

Demet Akalın: Cumhurbaşkanı Erdoğan markete gitmeme çok şaşırdı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı ve geçiş ücretinin 256 TL olduğu İstanbul-İzmir otoyolundan geçti. Şarkıcı, yoldan bir fotoğraf paylaşarak çok beğendiğini söyleyince Erdoğan arayarak teşekkür etmişti. Bugün Gel Konuşalım programına konuk olan Demet Akalın, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile konuşmasının detaylarını anlattı.

"ALIŞVERİŞE GİTMEME ERDOĞAN BİLE ŞAŞIRDI"

TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım isimli programa konuk olan Demet Akalın, telefonla uğraşırken dışarıdaki hayatın unutulduğundan bahsederken şunları anlattı: "Telefondan sana saydıran kişi dışarıda seni gördüğünde sarılıp fotoğrafını çektiriyor. Bu sefer buraya (telefona) gerçekten çok takılmamak lazım diyorsun. Ben telefonumu şarjda bırakıp alışverişe gittim. Eve bir geldim Okan 'Cumhurbaşkanı seni arıyor' dedi. Allah dedim. Adam (Cumhurbaşkanı) bana ne dedi biliyor musunuz?

'İnanamıyorum alışverişi siz mi yapıyorsunuz?' dedi. Ben de 'Evet' dedim. 'Telefonunuzu bırakmışsınız' dedi. Adamcağız bile telefonumu evde bırakmama şaşırdı yani. Yol için tebrik telefonu açmıştı. Bizde Çeşme'deyiz ve ben her zaman evin alışverişini kendim yapıyorum. Sizlerde çocuklarınıza bunu öğretin."

NE OLMUŞTU?

Demet Akalın, İstanbul-İzmir otoyolundan geçerken "2 saatte dünya yol geldik. Pahalı deniyor ama İtalya'da otobanlar adım başı para." demişti. Recep Tayyip Erdoğan ise Demet Akalın'ı arayarak paylaşımında dolayı teşekkür etmişti Her anını Instagram hesabından paylaşan Akalın, bu haberi paylaşırken de "3 gün üst üste rüyamda gördüm cumhurbaşkanımızı. Hafif bir şok oldum arayınca. Allah ona uzun ömürler versin" demişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
sizin çoçukların her şeyi yerken biz markete götürmeye korkuyoruz canları çeker diye
yooo yolda girsem donup bakarsam namerdim... sen kimsin senle resim cektirmek isticem.. sen altın ben pulmuyum sende insansın bende..! kimsenin kimseden üstünlüğü yoktur..!
Sildiler mi borçlarınızı Demet Hanım?
@junge_krieger_1992 geçen gün Tarkan konserine giden İmamoğluna Tarkan ın yapmış olduğu yalakalıktada aynı şeylerimi düşündünüz acaba... onada konserleri kaptınız mı diye sordun mu? Sizden biri siyasiler hakkında konuştuğu zaman duyarlı sizden olmayanlar konuştuğu zaman yalaka oluyor...
@junge_krieger_1992 Kadın haliyle çalışıyor . Sen de işsizlikten meşgale arıyorsun internette kendine .
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler