Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Dünyaca ünlü isimler bu kahinin peşinde! Futbolcular, oyuncular, şarkıcılar... "Arkadaşımın öleceğini tahmin etmiştim"

  Bir arkadaşının ölüm tarihini tahmin etmesinin ardından dünyaca ünlü bir kahin haline geldiğini dile getiren Victoria Dioh, dünyanın dört bir yanından ünlü danışanları olduğunu söyledi. Kendisini ruhsal şifacı olarak tanımlayan Dioh, olayları tahmin etme yeteneğini keşfettikten sonra oyuncu, şarkıcı, futbolcu hatta politikacı pek çok ismin kendisine başvurduğunu dile getirdi.

  Dünyaca ünlü isimler bu kahinin peşinde! Futbolcular, oyuncular, şarkıcılar... "Arkadaşımın öleceğini tahmin etmiştim"

  MYNET|DIŞ HABERLER Çocukluğundan beri 6. hissinin kuvvetli olduğunu ve yaklaşan olayları tahmin edebildiğini açıklayan Victoria Dioh kurumsal şirketteki kariyerini kahinlikle değiştiren olayın ise bir arkadaşının ölüm tarihini bilmesi olduğunu ifade etti. Başlangıçta öngörülerinin gerçekleşmesini ürkütücü bir tesadüf olarak nitelendirdiğini belirten Dioh, çok geçmeden tahminlerinin bir hediye olduğunu fark etti.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  İnsanlara kariyer kazanımları için sezgilerinden, amaçlarından ve altıncı hislerinden yararlanmaları konusunda rehberlik ettiğini söyleyen Dioh, "Bu yolu izlemeyi hiç beklemiyordum; yıllarca kurumsal bir dünyada yaşadım ve şimdi hayatım çok farklı ama şimdiye kadar yaşadığım en mutlu insanım ve işimi çok ödüllendirici ve tatmin edici buluyorum ve şimdi insanlara vizyonlarım olduğunu ve başkalarını iyileştirebileceğimi söylediğimde çok olumlu davranıyorlar." dedi.

  Express

  En Çok Aranan Haberler