Kahin Haberleri

Alman kahinin sözleri sosyal medyada gündem yarattı! Bu yılın sonlarına işarat etti... Kovid'ten daha kötüsü geliyor

Alman kahin Michael Schneider, 'insanlığın kötü karması' nedeniyle dünya çapında Kovid'den daha fazla cana mal olacak bir salgının bu yılın sonlarında geleceğini söylüyor. Alman kahinin sözleri kısa sürede sosyal medyada gündem yaratmayı başardı.

Trend 27-01-2024 15:38

'Yaşayan Nostradamus' olarak biliniyor! Kral Charles'ı sağlık sorunları konusunda uyarmıştı... Athos Salome'nin 2024 kehanetleri gündem oldu

Bir dizi öngörüsü gerçekleştikten sonra 'Yaşayan Nostradamus' lakabına kavuşan Brezilyalı kahin Athos Salome'un İngiltere Kralı Charles'e yönelik sağlık sorunlarını tahmin etmesi dünya basınında geniş yankı uyandırdı. Prostat büyümesi nedeniyle Kral Charles'ın ameliyat olacağının bilgisinin paylaşılması üzerine gözler kehaneti bir kez daha tutan Salome'a çevrildi. Brezilyalı kahinin 2024 kehanetleri çok konuşulacak cinsten.

Trend 20-01-2024 08:20

Yaşayan Nostradamus Athos Salome'den 2024 kehaneti! Dehşet verici olaylar birbiri ardına gerçekleşecek

Yaşayan Nostradamus olarak bilinen Brezilyalı kahin Athos Salome'nin 2024 yılı kehanetleri yeniden gündem oldu. Daha önce Rusya'nın Ukrayna'yı işgaline kadar yaşanan tüm olayları bildiği öne sürülen ünlü kahin, 2024 yılını işaret edip gerçekleşmesi muhtemel olan dehşet verici olayları sıraladı.

Haber 29-08-2023 21:37

Ünlü astrolog tarih verip uyardı! Canlı yayında Türkiye için söylediği iddialar korkuttu: Deprem, kuraklık ve daha fazlası!

Ünlü astrolog Barış Özkırış konuk olduğu YouTube programında Seher Kılıç'ın sorularını yanıtladı. Astrolojinin ihtimallerle ilgili bir uzmanlık alanı olduğunu söyleyen Özkırış, Türkiye haritasına baktığında çok sert gelişmelerin olduğunu ifade etti. Bu olayların Aslan ve Kova aksındayken olan tutulmalarda yaşandığını vurgulayan Özkırış; 1980 darbesi, 99 depremi ve 2016'daki darbe girişimine değinip Türkiye'yi bekleyen felaketleri sıraladı.

Trend 09-04-2023 09:51

Kahin

Kahin Hakkındaki Haberler Mynet'te. Kahin Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Kahin Nostradamus'un 2023 kehanetleri korku saldı! Savaş detayı dikkat çekti! Kendi ölümünü bilmişti

2023 yılı bütün dünya için önem arz ediyor. Kahinlerin 2023 yılı hakkındaki kehanetleri, inanan, inanmayan birçok kişinin merak ettiği bir konu. Kahinlerin gelecek hakkında anlattıkları iyi veya kötü her kehanet önceden bilinmek isteniyor. Kahinler denince akla Baba Vanga ve Nostradamus geliyor. Fransız bir astrolog olan Nostradamus, 1555 senesinde 'Les Propheties' isimli kitabında, gelecekte yaşanabilecek olaylara yer verdi. Kahin Nostradamus'un 2023 kehanetleri duyanları korku saldı.

Haber 18-01-2023 19:59

‘Yaşayan Nostradumus’ olarak ünlenmişti! Dünya bu ‘Deccal’ kehanetini konuşuyor... “Sonun başlangıcı olacak”

‘Yaşayan Nostradamus’ olarak kabul edilen Brezilyalı kahin Athos Salome 2023 yılı için çok konuşulacak bir kehanete imza attı. 20 yılı aşkın bir süredir geleceğe yönelik tahminler yapan Salome, 2023’ü sonun başlangıcı olarak tanımladı ve Deccal’in dönüşünün gerçekleşeceği zamana dair kesin bir tarih verdi.

Trend 02-01-2023 10:28

Kahin Nostradamus'un 2023 kehanetleri ortaya çıktı! 'Dünya Savaşı' detayı tüyleri ürpertti

Michel de Nostradame, daha yaygın bilinen adıyla 'Nostradamus' en ünlü kahinler arasında yer alıyor. 2022 yılı için söylediği 5 kehanetten 4'ü gerçekleşen ve birçok kehaneti gerçek olan Nostradamus'un 2023 yılı için söyledikleri duyanları korkuttu. İşte Nostradamus'un kehanetleri...

Haber 17-12-2022 20:16

Herkes onu konuşuyor! Dünya Kupası'nın finalini günler önce duyuran adam: Athos Salome! Elizabeth'i, koronavirüsü ve Rusya - Ukrayna savaşını bilmişti! O kehanet korkuttu...

FIFA Dünya Kupası'nda final için geri sayıma geçildi ve 4 yıldır büyük merakla beklenen turnuvanın son maçında Arjantin ile Fransa eşleşti. Daha önce İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in ölümünü, koronavirüs pandemisini ve Rusya - Ukrayna savaşını öngören Brezilyalı kahin Athos Salome, Dünya Kupası'nda finale çıkacak olan takımlar için açıklama yapmıştı. "Yaşayan Nostradamus" lakaplı kahin; henüz turnuva başlamamışken, birçok kehanette bulunmuş ve finali herkese duyurmuştu. İşte detaylar...

Spor 15-12-2022 10:14

Elizabeth'in ölümünü, koronavirüsü ve Rusya - Ukrayna savaşını bilen kahin, Dünya Kupası'ndaki finalin adını açıkladı!

FIFA Dünya Kupası'nda geri sayım tamamlandı ve 4 yıldır büyük merakla beklenen turnuva başladı. Daha önce İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in ölümünü, koronavirüs pandemisini ve Rusya - Ukrayna savaşını öngören Brezilyalı kahin Athos Salome, Dünya Kupası'nda finale çıkacak olan takımlar için açıklama yaptı. "Yaşayan Nostradamus" lakaplı kahinin kendi ülkesi Brezilya'ya finale çıkacak olan takımlar arasında yer vermemesi ise dikkat çekti. İşte detaylar...

Spor 21-11-2022 11:34

Ona 'yaşayan Nostradamus' diyorlar! Genç kahinin tahminleri dehşete düşürüyor

Brezilya'nın Minas Gerais eyaletine bağlı Divinópolis kentinde yaşayan ve modern zamanların Nostradamus'u olarak nitelendirilen 36 yaşındaki Athos Salomé, İngiliz Daily Star gazetesine konuştu. Dünyayı kurtaracak Tanrı vergisi güçlerle donatıldığını iddia eden Salomé, Covid-19, Kraliçe II. Elizabeth'in ölümü ve Elon Musk'ın Twitter'ı satın alması gibi olayları tahmin ettiğini öne sürmüştü. Genç adam kabiliyetine ilişkin detayları ve tüm dünyayı tedirgin eden son öngörüsünü paylaştı.

Trend 02-10-2022 11:11

Antik Çağ'ın Kuş Kahini Markosun mezarı Bergama'da bulundu

Bergama Antik Kenti'ndeki Asklepion bölgesinde yüzey araştırmalarında keşfedilen ve milattan sonra 2. yüzyıla tarihlenen mezarın, Antik Çağ'da kuşların uçuş düzenini izleyerek gelecekten haber verdiğine inanılan Kahin Markos'a ait olduğu tespit edildi - Arkeolog Prof. Ulrich Mania: - "Markos bir rahipti ve kuş uçuşundan, gelecek zaman için kehanette bulunuyordu"

Yurthaber 30-08-2022 11:27