Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Dünyanın en büyük vajinasına sahip olmak için bıçak altına yatan fenomen bikinili pozuyla şaşkınlık yarattı

  Kanada’da yaşayan 25 yaşındaki Mary Magdalene isimli sosyal medya fenomeni dünyanın en büyük vajinası ve göğüslerine sahip olmak için onlarca estetik operasyon geçirdi. 5 yıl boyunca sayısız kez ameliyat olan Magdalene, son olarak cinsel organını şekillendirmişti. Yoğun estetik ameliyatlarının sonrasında Magdalene, siyah bikinili paylaşımıyla olay yarattı.

  Dünyanın en büyük vajinasına sahip olmak için bıçak altına yatan fenomen bikinili pozuyla şaşkınlık yarattı

  Sosyal medya fenomeni 25 yaşındaki Mary Magdalene, dünyanın en büyük vajinasına ve göğüslerine sahip olmak için bıçak altına yattı. Ergenlik döneminden itibaren diğer insanlardan farklı olmak istediğini ifade eden Magdalene, kısa sürede estetik bağımlısı haline geldi. Sınırları aşma duygusunun kendisini daha fazlasına doğru tetiklediğini ifade eden Magdalene, son olarak sosyal medya hesabında siyah bikinili bir paylaşım yaptı. Vücut hatlarıyla şaşkınlık yaratan Magdalene, bikini üzerini ters giyerek sosyal medya trendlerine de uyum sağladı.

  SOSYAL MEDYADAN YORUM YAĞDI

  1

  Sosyal medya paylaşımının ardından kullanıcılar Magdalene’in gönderisini kısa sürede yorum ve beğeni yağmuruna tuttu. Bir sosyal medya kullanıcısının Magdalene’in güzelliğini öven yorumunun sonrasında tepkiler gecikmedi.

  DEFALARCA KEZ BIÇAK ALTINA YATTI

  1

  Son 5 yıl içinde 3 göğüs estetiği, 3 Brezilya popo estetiği, yanak yağı aldırma, kalça dolgusu, Barbie burnu ve kedi gözü ameliyatı olan Magdalene, estetik prosedürlerine devam edeceğini belirtti.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler