Ebru Polat Jennifer Lopez'e özendi! Mayolu poz

Dubai tatiliyle gündeme bomba gibi düşen Ebru Polat'tan yine cesur bir paylaşım geldi. Polat bu sefer Jennifer Lopez'e bir gönderme yaptı.

Ebru Polat Jennifer Lopez'e özendi! Mayolu poz

Geçtiğimiz günlerde Dubai'ye tatile giden ve Palalı saldırgan Sabri Çelebi ile birlikte görüntüleri ortaya çıkan Ebru Polat bu gündemi geride bırakıp ülkeye döndü. Polat tatilden döndü ama tatil pozlarını paylaşmayı sürdürüyor. Son olarak mayosuyla poz veren Polat bu paylaşımı yaparken Latin müziğin kraliçesi olarak görülen Jennifer Lopez'e selam çakmayı da unutmadı.

KMKM

Polat vücuduyla dünyanın en çok dikkat çeken ünlü isimleri arasında olan Jennifer Lopez'i de fotoğrafa etiketleyerek meydan okudu. Polat'ın fotoğrafına onlarca yorum gelirken takipçileri de ikiye bölündü.

MMLM

ZENGİN ADAM TEPKİSİ!

Ebru Polat geçtiğimiz günlerde "zengin adam bulmuş" yorumlarına sert çıkmıştı. Polat bir açıklama yaparak "Siz salak mısınız? Benim zaten yeterince her şeyim var. Hiçbir şeye ihtiyacım yok. Benim 4 tane şirketim ve şarkıcılık mesleğim var. Ben sadece hava atmayı sevmiyorum. Ben öyle malını mülkünü gösteren bir tip değilim" demişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
Bu tabirde yeni moda oldu edepsizliğin adı ne zamandır cesurca oldu. yatak pozu veren hadise cesur,sevgilisiyle öpüşüp yayınlayan cesur olur,göğüslerini kadraja alan cesu... ahlaksızlığın edepsizliğin adı bumu mynet editörü
insanları nasıl yozlaştırıcaklar en kolayıydı bu kadınlar üzerinden. ve bizde şuanki türk kadınları ne aile ,ne eş, ne dost tanıyor ,açma dersen yobaz, gözüne kadar kapatma dersen imansız oluyorsun .bir kibir ,bir yırtıklık, burunları havada kimseyi takmıyorum havaları ,bunlarda aile kurup yürütemiyor 1 ,2 yıl sonra sonuç mahkeme.
ikiside harika kadın. keşke benim olasalar
40 dan sonra azanı teneşir paklarmış.
pek bi fark yok ama!ebru biraz kaportayı dağitmış sanki...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler