MAGAZİN

Ebru Şallı: Yiyorum ama kilo almıyorum

Ebru Şallı, YouTube kanalında takipçilerinin sorularını yanıtladı. Yemek yediği halde kilo almadığını söyleyen Şallı, "Geçen gün uçaktan 'Ekmek ister misiniz?' diye sordular. Ben de pideye özendim istedim. Tam üç kez söyledim, resmen pide için yalvardım ama kepekli ekmek getirdiler. Asla normal ekmek yemediğimi düşünüyorlar" dedi.

Ebru Şallı: Yiyorum ama kilo almıyorum

YouTube kanalında takipçilerinin sorularını yanıtlayan Şallı, dışarıdan göründüğü gibi kilo takıntısı olan biri olmadığını belirterek, beslenme alışkanlığından bahsetti.

“BİLDİĞİNİZ KADAR ZAYIF DEĞİLİM”

İşte Şallı'nın açıklamalarından öne çıkan kısımlar:

"Her gün spor yapmıyorum. Haftanın 4 günü spor yapıyorum. Spor hastası değilim. Yemek yapmayı, yemeyi ve yedirmeyi çok seviyorum. Bütün yemek kurslarına gittim. Dünya mutfağını öğrendim. Osmanlı mutfağından İtalyan, Fransız mutfağına kadar diplomalarım var evde"

ebru11

"Sinirlenmeyin ama ben yemek yiyorum ve kilo almıyorum. Genetikle ilgisi var tabii. Bildiğiniz kadar zayıf değilim. 53.5 kiloyum. Boyum 1.72. Herkes bana 40-45 kilo diyor, öyle bir şey yok"

"PİDE İÇİN YALVARDIM"

"Bana hiçbir yerde 'Ekmek ister misiniz?' diye sormuyorlar. Kendimi ezik gibi hissediyorum. Geçen gün uçakta “Ekmek ister misiniz?” diye sordular. Ben de pideye özendim istedim. Tam üç kez söyledim, resmen pide için yalvardım ama kepekli ekmek getirdiler. Ebru ekmek yemez diye düşünüyorlar. Yanımda sandviç vardı onu yedim.

ebru22

Seyahatlerde kendimi kasmıyorum. Bir yere gittiğimde arkadaşlarımla yemekteyken kimseye demiyorum 'Şunu, bunu yemeyeyim' demiyorum. O kadar mankenlik yaptım, yine de bunu yapmadım. Bana herkes 'Yemekte çok eğlencelisin' der.

Beni yakınlarım çok iyi bilir. Yiyen biriyim. Ama sağlıklı yaşam tarzım var. Güzel şeyleri yemeyi seviyorum. Şu an çantamda da bir çikolata da var mesela. Canım istediğim zaman yiyorum. Yasaklarla yaşayamam. Tabii zaman zaman detokslar da yapıyorum. Sizlerle de paylaşıyorum."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
İstediğin kadar ye güzelim, çünkü heçç umurumda değil
sen gel bana hergün pide alayım sana bir ay da tosuncuk olurdun
Al nefessss ver nefesssss
Geri Dön