Ece Erken'in fatura isyanı: Enayi yerine koymayın bizi!

Söylemezsem Olmaz programında sunuculuk yapan Ece Erken gelen elektrik faturasına sosyal medyadan isyan etti. Erken açıklamasında "Enayi yerine koymayın bizi, bu milleti" dedi.

Ece Erken'in fatura isyanı: Enayi yerine koymayın bizi!

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli programda sunuculuk yapan Ece Erken, gelen elektrik faturasıyla şoke oldu. Bir buçuk aydır oturmadığını iddia ettiği evine 602 TL fatura gelen Erken, Instagram hesabından elektrik dağıtım şirketine ateş püskürdü.

"REZİLLİK"

Sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlü isimlerin başında gelen Ece Erken, oturmadığını söylediği evine gelen elektrik faturasının bilgilerini paylaşarak "1.5 aydır oturmadığım eve gelen elektrik faturası! Nasıl bir enayi yerine konmaktır bu? Yazık ya! Rezillik..." dedi.

ece-erken-oturmadigini-iddia-ettigi-evine-gelen-12677432_1687_m

Fatura bilgilerini bir de Instagram hesabının hikaye kısmında yayınlayan Erken "Oturmadığım ev! Dolayısıyla elektrik harcanmıyor, yönetim kapamış. Gelen fatura! Enayi yerine koymayın bizi, bu milleti" diyerek isyan etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 49 yorum
tm beyaz tv den kovulursun cunku dogruyu konustun
Ece hanim bu yazinizi düsünce özgüzlügü altinda düsünürsek sizin gibi korkmadan düsüncesini yazabilecek insanlara ihtiyacimiz oldugunu bir defa daha kanitlamis oldunuz tesekkürler, halki kan emici hayvanlar gibi sömüren bu düzenin degismesi bu insan sifatindakki caniler yargilanmalidir HALK yeter artik demeli bunlara istanbul secimleri gibi darbe vurmalidir yoksa bunlar olmayan müslümanliklari altinda halki perisan edeceklerdir , bunu her gecen gün daha iyi görmekteyiz halka cay kasigi ile verip kepce ile alan bu zihniyetin ALLAH belasini versin.
@j0ker_55 seçim öncesi camilerden çıkmayıp seçim sonrası camilere uğramayan münafıkların da Allah(cc) belasını versin mi?
@j0ker_55 karıştırma orayıııı onlar her gün cumaya gidiyor ..
Topyekûn saldırı altındayız! Faturalar, cezalar, zamlar her şey uçmuş durumda. Adamlar maaş zamları için çingene pazarlığı yapıyorlar ama iş bizi soymaya geldi mi %30'lar %60'lar havada uçuşuyor. Bir de hükûmetin bu her şey yolundaymış gibi yalan rakamlar açıklayıp halimizi anlamamak için salağa yatması yok mu o da ayrı facia. Sıkışınca da sorumluluğu üstlenmek yerine dıj güjler, feto, chp, pkk deyip işin içinden sıyrılıyorlar! Yeter artık ya adam olun ya da defolun başımızdan.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler