Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Erkek arkadaşıyla sahilde şakalaşıyordu! Dalgaları fark etmeyen kadın sürüklendi: Saniye içinde boğularak hayatını kaybetti

  20 yaşındaki Diana Belyaeva isimli bir kadın erkek arkadaşıyla sahilde şakalaştığı sırada devasa dalgaların hedefi oldu. Rusya'da kaydedilen görüntülerde 20 yaşındaki Belyaeva, dalgaların arasında saniyeler içinde kayboldu. Boğularak hayatını kaybeden kadına kimse yardım edemedi.

  Erkek arkadaşıyla sahilde şakalaşıyordu! Dalgaları fark etmeyen kadın sürüklendi: Saniye içinde boğularak hayatını kaybetti

  MYNET|DIŞ HABERLER Rusya'nın sahil beldesi Soçi'de kaydedilen bir görüntü ülkede infial yarattı. Görüntülerde 20 yaşındaki Diana Belyaeva ve erkek arkadaşının suların arasında şakalaştıkları anlar yer aldı.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  1

  Çift şakalaşırken devasa bir dalga onlara doğru gelerek ayaklarını yerden kesti. Romantik anları yarım kalan ikili ayakta durmaya çabalarken Diana Belyaeva bir akıntıya kapıldı.

  2

  Genç kadın kıyıdan uzaklaştığı sırada erkek arkadaşı yardım etmeye çalışsa da başarılı olamadı. Raporlar, sıkı aramalara rağmen Lipetsk'li Diana'nın üç gündür kayıp olduğunu ve öldüğünün varsayıldığını söylüyor.

  3

  Sosyal medyada görüntülerin yayılmasından sonra kullanıcılarının büyük bir bölümü çevredekilerin yardım etmemesine ve sadece olayı izlemesine tepki gösterdi.

  5

  Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Adamlar öylece durup onun ölmesini izlediler" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Birisi hızlı davransaydı kurtarılabilirdi" yorumunu yaptı.

  En Çok Aranan Haberler