Eski AK Partili vekil Feyzi İşbaşaran'dan gündemi sarsacak Melih Gökçek iddiası: Tutuklanacaklar!

Melih Gökçek'in istifasının ardından Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde büyük bir tasfiye süreci başlarken, Gökçek'in yerine Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olan Mustafa Tuna, Gökçek'in belediyedeki bürokratlarını tek tek görevlerinden aldı. Yaşanan bu gelişmelerin sonrasında eski AK Parti milletvekili Feyzi İşbaşaran, Twitter hesabından gündeme bomba gibi düşecek bir paylaşımda bulundu.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde Melih Gökçek’in istifasının ardından büyük bir tasfiye süreci başlamıştı. Gökçek’in yerine Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olan Mustafa Tuna, Gökçek’in Belediye bürokratlarını tek tek görevden aldı.

Yaşanan tüm bu gelişmelerin ardından AK Parti eski milletvekili Feyzi İşbaşaran twitter hesabından flaş bir paylaşımda bulunarak Melih Gökçek ve oğullarının yakın bir zamanda tutuklanacaklarını iddia etti.

İşbaşaran, 13 Kasım 2017 tarihinde Hürriyet’in “Ankara'da çok sayıda üst düzey bürokratın istifası kabul edildi” başlıklı haberini retweet yapıp üzerine de, “Ankara Büyükşehir Belediyesinde @06melihgokcek ‘in tüm izlerini siliyorlar, sonra da Melih ve oğullarını tutuklayacaklar. Bu kadar servetle Melih’i rahat bırakmazlar. İstihbarat, Melih’in milyar dolarlarının nerde olduğunu biliyor.” notunu düştü.

İşte Feyzi Başaran’ın siyaset gündemini sarsacak o tweeti:

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 26 yorum
saadce melih değil.bu devletin 1 kuruşunu alıpta kendi çıkarları için harcayan herkesi yargılasınlar.
@savaskoc7474 benim melih'ime, osman'ıma dokunmayın ! o Ankara'ya dinazor heykeli getirdi...
MİLYAR DOLAR OĞLUNUN NEREDEN GELDI BU PARALAR HAKIKATEN YA
belediye melihe çalıştı. hesapı sorulurda içeri atılırsa saadet partili olarak hiç oy vermedim. bu sefer ak partiye oy verecem söz
@durankaraman66 güldürme kendine...zaten ak trolsün
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler