Eski kedicik Ceylan Özgül: Küçük kızları taciz ediyorlar

Adnan Oktar grubundan 2017 yılında ayrılan Ceylan Özgül tüyler ürperten açıklamalar yaptı. Oktar için Özgül "7, 10, 14 ve 17 yaşında kızlar burada tacize uğruyor. Defalarca tecavüze uğrayan kızlar var. Halk, bu konular açıldıkça hangi pisliklerden kurtulduğunu daha iyi anlayacaklar" dedi

Eski kedicik Ceylan Özgül: Küçük kızları taciz ediyorlar

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca kamuoyunda "Adnan Hoca" olarak bilinen Adnan Oktar ve grubuna yönelik başlatılan operasyon ve gözaltı kararı üzerine grupta bulunduğu sırada şahit olduğu ve gözlemlediği olaylara ilişkin AA muhabirine açıklama yapan Ceylan Özgül, 2006’nın sonunda gruba alındığını ve 10 yıl kaldıktan sonra 2017’de gruptan kaçtığını anlattı.

Orada kaldığı süre boyunca kendisine mahrem bilgilerin açılmaya başlandığını aktaran Ceylan Özgül, "Ben özellikle devlete saldıran, Türk devletinin bilgisi olmadan yurtdışında yapılan faaliyetleri fark ettim. Bu vicdanımı çok rahatsız etti, o şekilde kaçtım" dedi.

Genç ve özellikle "ayrıcalıklı" bazı ailelerde yetişmiş insanları çekmek için bu gibi grupların vitrine ihtiyaçları olduğunu aktaran Ceylan Özgül, sözlerini şöyle sürdürdü:

5b45e8e5ae298b08fa81bdc1

'BEN İDEALİST BİR KIZDIM!'

"Hatta bugüne kadar bu tip grupların dışarıdan tehlikesinin tam olarak anlaşılamamasının sebeplerinden bir tanesi de bu vitrin aslında. Bu özel oluşturulmuş, üzerinde çalışılmış bir iş olarak yapılmış bir vitrin, o yüzden cezbedici. Benim girme sebeplerimden bir tanesi ben çok idealist bir genç kızdım üniversite yıllarımda. Grupta anlatılan İslam ahlakını dünyaya hakim kılmak gibi bu ideallerin üzerinde çalışılacağına inanmıştım. Bu konuda kandırıldım açıkçası. O yüzden bu gruba katılmıştım. Bu örgütün iç yüzü gerçekten pislik dolu.

'7 YAŞINDAKİ KIZLAR BURADA TACİZE UĞRUYOR'

Bakın 7, 10, 14 ve 17 yaşında kızlar burada tacize uğruyorlar. Defalarca tecavüze uğrayan kızlar var. Bu grup konusundaki bilgiler ortaya çıktıkça insanlar çok daha fazla bunları fark edecek. Halk bu konular açıldıkça hangi pisliklerden kurtulduklarını, sokaklarımızın neyden temizlendiğini daha iyi anlayacaklar. Bunlar teker teker ortaya çıkınca aslında Türk halkı gerçekten çok şaşıracak. Burada çok fazla müşteki var. Ben de bu müştekilerden bir tanesiyim. O yüzden de bunun ortaya çıkmasına hiç şaşırmadım."

5b45e8e566a97cdd59970df9

Adnan Oktar grubundan ayrılan birkaç arkadaş olarak bildiklerinin hepsini otoritelerle paylaştıklarını, devletin buna kayıtsız kalmadığını, grubun, A4 sayfasını dolduracak kadar suçları olduğunu ifade eden Ceyda Özgül, konuşmasına şöyle devam etti:

'TÜRKİYE'YE KUMPAS KURAN BİR GRUP'

"İlk gördüğümde suç listesini bende şaşırdım ama teker teker okuyunca aslında hepsinin doğru olduğunu anladım. Çünkü bunların büyük bir kısmı benim de şahit olduğum şeylerdi. Mesela şu anda sadece Türkiye'de değil bütün dünyada basına yansımış olan, sosyal medyada da çok fazla yer alan FETÖ bağlantılı Amerika'daki davaların bir tanesinde direkt olarak müdahil olan bir grup bu. Yani Türkiye'ye kumpas kuran, Türkiye'nin arkasında dolaşan ve Türkiye'yi gerçekten uluslararası alanda çok zor bir duruma düşürmüş bir grup.

Yaptıkları bir sürü ajanlık faaliyetleri var, küçük kızlara taciz ve tecavüz, insanlara tehdit ve şantaj, insanların hapsedilmesi... Sadece ben değilim orada hapsedilen çok fazla kadın vardı. Cinsel taciz ve tecavüzün bir kısmını duydum, bir kısmını ayrıldıktan sonra karşılaştığım kişilerden öğrendim, bir kısmını da ben oradayken bildiğim bilgilerle birleştirerek doğru olduğunu teyit ettim. Fakat çok fazla şu anda arkadaşımız var onlarla da bağlantı kurabilirsiniz, bire bir şahitler.

Gruptan ayrıldıktan sonra sosyal medyada ve internette kendisine hakaret edildiğini ve iftira atıldığını öne süren Ceylan Özgül, Photoshoplu fotoğraflarını yayınlayarak, oturduğu yerin adresi, telefon numarası bilgisinin de yer aldığı ve eskort olduğunu yazan internet siteleri açıldığını iddia etti.

2254324-728xauto

Kendisini rahatsız etmek ve sindirmek, şikayetçi olmasını engellemek ve geri adım attırmak amacıyla çeşitli yollara başvurduklarına dikkati çeken Ceylan Özgül, "Ben ve benim gibi insanları korkutmak amacıyla bu yapılıyor. Bunun tek hedefi de sadece ben değilim. Oradaki diğer kadınlar ve genç kızlar.

Yani şunu demeye çalışıyorlar 'Siz ayrılmaya kalkarsanız bizim de elimizde sizinle ilgili görüntü varsa bunları kullanırız, sizi mahvederiz, ailenizi mahvederiz' demeye çalışıyorlar. Çünkü daha önceki yıllarda (neyse ki şu an FETÖ temizlenmiş durumda) hem polisin içinde hem adaletin içinde onların üyeleri varken korunuyordu da bu adam. Neyse ki şu anda böyle bir durum olmadığı için bu şekilde bir sonuç alabildik." ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
Bu kadın yalan söylüyor. Defalarca yurtdışına gitmiş, yerli yabancı kanallarla röportajlar vermiş bir insan. Evde 15 yıl zorla tutulduğunu söylüyor. Seneler önce babasının kendisini taciz ettiğini söylüyor. Akıl almaz iddiaları var... Sayın Adnan Oktar masumdur. Bir komplo söz konusu. Yakın zamanda aklanacaktır inşaAllah.
TÜRKİYE de adalet gerçekten işlemeye başladı..buna eminim artık..Ülkemize ve devletimize güvenin arkadaşlar..ALLAH CC izniyle bütün pislikler temizlenecek..
Adnan hoca soytarısı bu saltanat sana da kalmadı kalmayacak.
madem öyleydi neden o kadar yanında kaldın acaba? hiçte halinden şikayetci durmuyodun..
bide tülayı dinleseydik
sen neden 2017 ye kadar göz yumdun 7 yaşındaki çocuğa
10 sene yedin içtin.. baktın adnan oktar sallantıda. erkenden kaçıp kurtuldun...yemezler
madem bunlar dogru ise ülkeyi yönetenler nerde idi
gündeme gelip isim yapmak için bulunmaz fırsat hamam böcekleri hemen meydanlara çıkıyor
cumhuriyet savcıları neden üstüne gitmemiş bunları sorgulayın rezillik aklıma kötü şeyler geliyor
Ceylan Özgül seri yalan söyleyen birisi. Seda Sayan'ın programında da benzer iftiraları babasına atmıştı. Ailesinin kendisini silahlı adamlar tutarak kaçırdığını anlatmıştı. Sahte kaçış vidyoları hazırlayıp birçok medya kanalını aldatmışlığı vardır. Cemaatten ayrılır ayrılmaz, İngiliz ajanlarla çekindiği fotoğraflar mevcuttur. Aynı zamanda İngiliz Derin Devletinin merkezi Chattam House'ta da fotoğrafları mevcuttur.
çok ilginç. ben bu kadınların da pek masum olduğuna inanmıyorum nedense. bağlantıları araştırılması lazım
o kedicik dedikleri bayanlar ne iş yapıyorlarmış ajanmı neden o adamın etrafına toplanmışlar kim toplamışlar orada neler yapılıyormuş bu adnan denen zat eskiden nasıldı şimdi neden böyle oldu bunu ne böyle yaptı bu sorulara cevabı olan varsa
e haydi sonucu bekliyoruz. Şu sıra gündem lazımdı birazda bunu izleyelim.
Delil göstermeden konuşuyorsun eğer doğru değilse dehşet verici iftiradır, Sende Ed Husain yakın dostusun sanamı itimat edeceğiz
bu kedicik ajan olarak araya dalmış. bence
Diğer Haberler