MAGAZİN

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Hızır yeniden baba oluyor! Sevda hamile olduğunu açıkladı! EDHO 145. son bölüm izle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 145. son bölümüyle ekrana geldi. EDHO'da intihar etmek üzere olan Tipi'yi son anda gelen Şahin Ağa kurtardı. Çakırbeyliler'in düşmanı Meftun ailesinin kızı olan Sevda ise sevgilisi Hızır'ın şok suçlamalarına maruz kaldı. Saldırıya uğrayan Hızır, kendisine Sevda'nın tuzak kurduğunu düşündü. Ancak Sevda, Hızır'dan hamile olduğunu açıkladı. Peki Hızır Çakırbeyli yeniden baba mı olacak? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 145. bölümde yaşananlar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 145. son bölümü ile 29 Ekim Salı akşamı ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Burak Sergen, Ozan Akbaba ve Naz Elmas'ın yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın son bölümüne, Meftun ailesinin kızı ve Hızır'ın sevgilisi Sevda'nın hamilelik itirafı damga vurdu. Düşmanı olan Meftunlar tarafından saldırıya uğrayan Hızır, sevgilisi Sevda'dan şüphelendi.

SEVDA, HIZIR'DAN HAMİLE OLDUĞUNU AÇIKLADI
Sevgilisi Sevda'yı karşısına alan Hızır, "Beni buraya çağırdın, yolda tuzak kurdurdun ve öldürtecektin. Böyle bir planın var mıydı Sevda?" diye sordu. Sevda ise Hızır'ın bu şok suçlaması karşısında şaşkına döndü. Sevda ise "Sana özel bir konuşacağım dedim. Kalkıp bütün aileni getirdin" dedi. İlyas'ın ise "Yolda senin tetikçilerini topladık. Sana getirelim dedik" sözleri dikkat çekti. Sevda ise "Ağabeyini öldürmek istesem çekip vururdum" dedi. Ancak Sevda, Çakırbeyliler'den gelen suçlamalar karşısında kimsenin bilmediği bir gerçeği açıkladı.

"BEN ÇOCUĞUMUN BABASINI ÖLDÜRECEK DEĞİLİM"
Hızır'ın "Benimle konuşacak neyin var Sevda? Son kez seni dinliyorum" sözlerinden sonra Sevda hamile olduğunu açıkladı. Sevda'nın "Hamileyim. Bir çocuğumuz olacak. Bunu bilmeye hakkın var diye düşündüm. Ama bu çocuk yüzünden görüşmeye, dost olmaya gerek yok. Sadece bilmeni istedim. Ben çocuğumun babasını öldürecek değilim" sözleri herkesi şaşkınlığa uğrattı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Hızır tarafından ihanete uğradığını düşünen Sevda, evlilik hayalinden vazgeçmiş, intikam hayalleri kurmaya başlamıştır. Sevgisi nefrete dönüştüğü anda, Hızır'ın canını yakacak hamlenin peşine düşer. Çakırbeylilerle aynı masada oturduğu için stratejik davranmak zorunda

olan amcası Feyyaz'ın elinden kontrolü almak isteyecek kadar da öfkelidir. Düşmanları her geçen gün artmakta olan Hızır'ın yalnız ve savunmasız kalmasını amaçlayan Altan, dört bir taraftan saldırmaya başlar..

Fahri ve Hurşit'in cezaevine gönderilmelerinin ardından Boran ve Behzat'ın da sorguya alınması dostlarının hayatını kendi hayatından üstün tutan Hızır'ı zor durumda bırakırken, Şahin Ağa'nın da Hızır'ın gözleri önünde gözaltına alınması en büyük yara olacaktır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
dizi iyiye bozdu saçmalamaya başladılar
Geri Dön