Esra Erol'un canlı yayınına polis baskını! 14 yaşındaki kızı hamile çıkan anne gözaltına alındı

ATV ekranlarında canlı olarak yayınlanan Esra Erol'da programında korkunç bir olay açığa çıktı. Bir annenin 14 yaşındaki kızını hamile kaldığı için evlendirdiği ortaya çıktı. Canlı yayın yapılan stüdyoya giren polis ekipleri, anneyi gözaltına aldı.

Atv'de ekrana gelen Esra Erol'da programında canlı yayında hareketli anlar yaşandı. Rafet Demirel 16 yaşındaki kızını aramak için Esra Erol'un programına katıldı.

Canlı yayına katılan anne Hamide Hanım 16 yaşındaki kızını "Kızımı babası yüzünden evlendirdim" dedi. Ancak kızın evli bir adamla imam nikahlı olduğu öğrenildi. Daha sonra ortaya çıkan görgü tanıklarının anlatımı sonrası annenin 14 yaşındaki kızını da hamile kaldığı için para karşılığı evlendirdiği ortaya çıktı.

CANLI YAYINDA GÖZALTI

Bu gelişmeler sonrası Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro Amirliği ekipleri canlı yayına gelerek anne Hamide hanımı ifadesi alınmak için karakola götürüldü.
esra11

Ayrıca annenin dünkü ifadesinde yalan bilgiler verdiği ortaya çıktı.
esra22
16 yaşındaki ve 14 yaşındaki iki kız kardeş sosyal hizmetler tarafından koruma altına alındı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 26 yorum
Tesettürlü bacı yaparmı hiç yapmaz yapmaz yanlışlık var o işte onlar yapmaz onlar böyle şeyleri bilmez
her gördüğün sakallı misali, her kapasina paçavra takanada tesettürlü denilmeyecegini bilmen lazım ama nerede sende o karakter. eminim sende bunu biliyorsun ama derdin başka bende onu biliyorum.
nedir sizin bu tesettürlü lerden alıp veremediğiniz? bir tarafınıza mı giriyor tesettür? her tesettürlüyü aynı kefeye koymayı bırakın artık. aynı durumu kapalı olan veya açık olan insanlar da yapabilir.
Ulan neyin peşindesin salak başörtüsü ile ne alakası var insanının içinde olucak ama sen anlamsız
kusursuz olan islam dinidir insanlar değil
14 yaşında kız hamileymiş...ne var ki bunda..din alimleri,diyanet,proflar,tarikat şeyhleri bas bas bağırıyor "14 yaşında kız ile evlenilir,kadının en iyi doğurma yaşı 14 dür " diyor...
@sinekyedili ulan SALAK konuyu din düşmanlığına çevirme MAL bu ülkede başınıza taş düşse dinden diyanetten bilmeyin icki iç ailene sorumluluğunu yerine getirme bunuda mı din diyor ,din çoluguna çocuğuna sahip çıkma mı diyor İSLAMI BİLMEDEN ANIRMA ÔNCE İSLAMİYETİ ÖGREN SONRA DİNDEN TARİKATTAN BAHSET
Hiç izlemedim sadece haberlerden takip ediyorum valla programın adını şafak operasyonu olarak değiştirse yeridir.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler