MAGAZİN

Esra Erol'un programında fuhuş çetesi çökertildi! 19 yaşındaki genç kızın itirafları şoke etti

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programında kızını aramak üzere yayına katılan anne Gürcünaz, 19 yaşındaki kızının hayatından endişe duyduğunu dile getirerek Esra Erol'dan yardım istedi. Esra Erol ise Zeynep'i kısa süre içinde buldu. Günlerdir canlı yayında konuşulan olay sonrası genç kızın itirafları ise gündeme bomba gibi düştü. Evden kaçan 19 yaşındaki Zeynep, Esenyurt’ta Aysel adlı kadının kendisini evine götürdüğünü ve fuhuş karşılığında haftalık 700 liraya anlaştıklarını söyledi.

Türkiye'nin günlerce konuştuğu Zeynep, Esra Erol'un programında canlı yayında şok itiraflarda bulundu. Evden kaçan 19 yaşındaki genç kız Esenyurt’ta Aysel adlı kadının kendisini evine götürdüğünü açıkladı.

Evin birçok kez fuhuş yüzünden ihbar edildiği ortaya çıkınca peş peşe itiraflar geldi. Aynı evde 7 kişi yaşadıklarını anlatan Zeynep, Aysel'le fuhuş karşılığında haftalık 700 liraya anlaştıklarını itiraf edince stüdyoda ortalık karıştı.

FUHUŞ ÇETESİ, ESRA EROL'UN PROGRAMINDA ORTAYA ÇIKTI

Zeynep Şenel, Esenyurt'ta Aysel adlı kadının kendisini evine götürdüğünü o evin de birçok kez fuhuş yüzünden basıldığını ve yeni bir ev arayışına girdiklerini açıkladı.

esra4

Kadın ticareti yapan çetenin başında Aysel Güngör ve kocası İsmail Güngör'ün olduğunu söyleyen Zeynep Şenel, Halil isimli kişinin de her hafta 700 TL karşılığında kendisini Aysel Güngör'e verdiğini ifade etti.

esra414

Canlı yayında gerçekleşen itiraflardan sonra Esra Erol'da programı ihbar kabul edildi ve Eyüp İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Alibeyköy Polis Merkezi Aysel Güngör ve İsmail Güngör çifti ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

esra2

3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Geceyi nezarette geçiren Aysel Güngör, eşi İsmail Güngör ve Halil Boral isimli şahıs sabah saatlerinde yapılan operasyondan sonra Büyükçekmece Adliyesine sevk edildi.

esra4341

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
bunlar gibi niceleri var ınsanları fuhuşun tuzağına düşürüyorlar Vatana millete hayrı olmayan insanlar yaşamasının amacı gereği yok o yüzden idam yasası getirilmeli
yazıklar olsun hangi kanunlarla yargilanacaklarki Allah CC emirlerinden uzaklaşmış Bir toplumun ve devlet kanunları
özellikle 18 27 yaş arası kızlar,hayatı yaşıyarak tanıyacagız demeleri korkutuyor.hayatı annesiyle babasıyla yaşıyarak gezerek görerek, tanımalarını isterim.insan görunumlu 2 ayaklı hayvn ın saldırısına maruz kalırsınız.oda size pahalıya mal olur.anne baba duasız evin kapısından çıkmayın.bataga saplanmış,erkek yada bayan, kendini serinletmek için düştügü bataga korkmadan sokabiliyor.avrupa avrupa dedik. avrupanın kötüsünü örnek aldık.iyisiyle dünyayı yönetiyorlar.
Geri Dön