Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Evlilik teklifini videoya çekmesini istedikleri kayınvalidenin hareketi sosyal medyada gündem yaratmayı başardı! Kayınvalide böyle rolü çaldı

  İtalya'da tarihi bir mekanın önünde gerçekleştirilmesi planlanan evlilik teklifi ilginç anlara sahne oldu. Sevgilisine evlilik teklifi etmek için harekete geçen genç o anları kaydetmesi için annesine telefonu verince ortaya tuhaf görüntüler çıktı. Çünkü anne evlilik teklifi sırasında kamerayı farkında olmadan ters çevirince teklifi değil kendisini kaydetti.

  İtalya'da Aziz Petrus Meydanı'ndaki bir çeşme önünde yapılan evlilik teklifi sosyal medyanın gündemine yerleşti. Kız arkadaşına evlilik teklifi etmek için büyük bir heyecan yaşayan genç o anları ölümsüzleştirmesi için cep telefonunu annesine verdi ve videoya kaydetmesini istedi. Ancak kayınvalide o anlarda heyecanlanınca kamerayı ters çevirdiğini fark etmedi ve evlilik teklifini videoya çekmek yerine kendisini kaydetti.

  KAYINVALİDE ÖZÜR DİLEDİ

  5

  Görüntüleri sosyal medyada gündem yaratmasından sonra kayınvalide teknoloji konusunda sakar olduğunu dile getirerek özür diledi. Evlilik teklifinin meydanda bulunan başka kişiler tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildiği ifade edildi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler