SPOR

CANLI

Galatasaray Başkanı'nı sinirlendiren soru

Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, Sarı-Kırmızılıların, Konyaspor'u 5-0 mağlup ettiği mücadeleden sonra açıklamalarda bulundu. 

Galatasaray Başkanı'nı sinirlendiren soru

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, gazetecilerin sorularına kaçamak cevaplar verdi. Yarsuvat, bir muhabirin "Galatasaray'ın basketbol şubesindeki son gelişmeleri nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusuna "Bayılıyorum sizin sorularınıza. Manipüle ederek cevap almak istiyorsunuz. Oyuncuların serbest kalması konusunda bize ulaşmış bir bilgi yok" dedi. 

[Maçtan kareler-![Konyaspor - Galatasaray maçından kareler](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2121758/640xauto.jpg)](http://spor.mynet.com/galeri/turkiyeden-futbol/4044-konyaspor-galatasaray-macindan-kareler.html)

 

Yarsuvat, karşılaşmayla ilgili ise şunları söyledi:

"Sonuçtan çok memnunuz. Uzun zamandır hasret kaldıgımız bir sonuç aldık. Takıma Hamza Hoca'nın elinin değdiğini görüyoruz. Hamit'in golüne çok sevindik. Hamit'in hastalığı geçti. Stat, tam bir futbol oynanacak stat. Sesi çok iyi muhafaza ediyor, misafir takımlara Allah kolaylık versin"Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, gazetecilerin sorularına kaçamak cevaplar verdi. Yarsuvat, bir muhabirin "Galatasaray'ın basketbol şubesindeki son gelişmeleri nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusuna "Bayılıyorum sizin sorularınıza. Manipüle ederek cevap almak istiyorsunuz. Oyuncuların serbest kalması konusunda bize ulaşmış bir bilgi yok" dedi. 

Yarsuvat, karşılaşmayla ilgili ise şunları söyledi:

"Sonuçtan çok memnunuz. Uzun zamandır hasret kaldıgımız bir sonuç aldık. Takıma Hamza Hoca'nın elinin değdiğini görüyoruz. Hamit'in golüne çok sevindik. Hamit'in hastalığı geçti. Stat, tam bir futbol oynanacak stat. Sesi çok iyi muhafaza ediyor, misafir takımlara Allah kolaylık versin"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Bu adama baskanlik hic yakismiyor
Takım
O
Av
P
Geri Dön