Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Aldatma sözleri sosyal medyada gündem oldu! "Erkekler beceriksiz olduğu için yakalanıyor, kadınlar kurnaz olduğu için yakalanmıyor"

  Sosyal medyada aldatma üzerine kadın ve erkeklerin kıyaslandığı bir konuşma gündem olmayı başardı. Erkeklere aldatma konusunda çok yüklenildiğini dile getiren kadının, "Erkekler beceriksiz olduğu için yakalanıyor, kadınlar kurnaz olduğu için yakalanmıyor" sözleri çok konuşuldu.

  Çağımızda ikili ilişkilerin en büyük düşmanı haline gelen aldatma konusunda yapılan bir konuşma sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekti. Kadınların erkeklere kıyaslandığında daha fazla aldattıklarını belirten bir kadın, "Kadınlar bilinenin çok daha üstünde aldatıyorlar fakat yakalanmıyorlar. Günlük hayatımda yaptığım seanslarda bana itiraflarda bulunan hanımefendilerde evli olanlar da bekar olanlar da. İnsanların Türkiye'de ve dünyada zannettiğinin çok üzerinde hanımefendilerde aldatma oranı aslında çok yüksek. Erkekler beceriksiz olduğu için yakalanıyor, kadınlar kurnaz olduğu için yakalanmıyor. Böyle bir fark var." ifadelerini kullandı.


  Mynet Youtube

  SOSYAL MEDYADAN YORUM YAĞDI

  En Çok Aranan Haberler