Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Genç kızların kavgasında skandal görüntüler! Bayıltana kadar dövdü, kimse hiçbir şey yapmadan sadece izledi

  Londra'nın güneydoğusunda bulunan Greenwich bölgesinde ismi açıklanmayan genç kızlar arasında kavga çıktı. Saldırı sırasında kendilerine ırkçı bir hakarette bulunduğunu iddia edilen iki siyahi genç kız parkın ortasında başka bir kızı darp etmeye başladı. Çevredekiler olaya müdahale etmezken o anları cep telefonuyla kaydederek sosyal medyadan paylaşmayı tercih etti.

  MYNET|DIŞ HABERLER ABC 7'in haberine göre sosyal medya uygulaması olan Snapchat'te paylaşılan görüntülerde üç genç kız arasında yaşanan bir kavga yer aldı.

  2

  Connecticut'taki Byram Parkı'nın ortasında yaşanan kavgada iki siyahi genç kız kendilerine ırkçı hakarette bulunduğu iddia ettiği diğer kızı darp etmeye başladı. Kavga görüntülerinde çevredekilerin kavgayı ayırmak yerine tezahürat yaparak alkış yaptığı görüldü.

  1

  Saldırganların kurbanı bayılıncaya kadar dövdüğü ve izleyiciler tarafından sürüklenerek uzaklaştırılması gerektiği anlar görüntülerde yer aldı. Kurban ve saldırganların lise öğrencisi olduğu ifade edildi.

  3

  Snapchat videosunda görülen yaklaşık iki düzine kişiden ikisi tutuklandı ve beşinin saldırıya karıştığı belirlendi. Saldırıya uğrayan ve ismi açıklanmayan genç kız ise yerel bir hastanede tedavi altına alındı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler