Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Gezgin Fatih Koparan Bangladeş'ten paylaştı! Gözlerini bir an olsun ayırmadılar: "Böyle karşıma dikilip beni izliyorlar”

  Sosyal medyadan seyahatlerine dair yaptığı paylaşımları sayesinde 'gezgin' olarak tanınan Fatih Koparan son olarak Bangladeş'ten ilginç bir video yayınladı. Instagram'da 140 bini aşkın takipçisi bulunan Koparan, Bangladeş'te kendisini izleyen yerel halkı cep telefonuyla kaydederek sosyal medyadan paylaştı.

  Dünyayı gezerek çektiği videoları YouTube kanalı üzerinden paylaşarak fenomene dönüşen Fatih Koparan son olarak sosyal medyada Bangladeş'te çekilen bir görüntüsünü paylaştı.

  2

  Bangladeş'teki yerel halkın kendisine yoğun ilgi gösterdiği anları kaydederek paylaşan Koparan'ın "Bangladeş'te turist olmak" paylaşımı ilgi çekti.

  YORUM YAĞDI

  3

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü gönderiyi yorum yağmuruna tuttu. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Bizdeki bön bön bakma olayını Nirvana’ya taşımış abilerimiz" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Karakter seçme ekranı gibi" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler