SPOR

CANLI

Gökhan için 10 milyon Euro'luk teklif!

Bilic'in çalıştırdığı West Ham, Gökhan Töre için Beşiktaş'a teklifte bulundu.

Gökhan için 10 milyon Euro'luk teklif!

İngiltere Premier Lig ekiplerinden West Ham United'ın yöneticileri Gökhan Töre için İstanbul'a geldi.
Siyah-beyazlılardan devre arası için ret cevabı alan İngilizlerin sezon sonunda görüşmek için Başkan Orman'dan söz aldığı öğrenildi.
Beşiktaş'ın geçen yılki teknik direktörü Slaven Bilic, Gökhan Töre'yi yeni takımı West Ham United'e götürme konusunda kararlı gözüküyor..

[Fikret Orman'dan transfer müjdesi](http://spor.mynet.com/besiktas/91151-fikret-orman-dan-transfer-mujdesi.html)

Hırvat hocanın ısrarı doğrultusunda harekete geçen West Ham United yöneticileri ise Beşiktaş'a resmi teklif yapmak üzere İstanbul'a geldi.

10 milyon Avroluk teklif
Başkan Fikret Orman ile Nevzat Demir Tesisleri'nde bir araya gelen İngiliz yöneticiler, Gökhan için 10 milyon Avro civarında bir teklif yaptığı belirtildi.
Teknik direktör Şenol Güneş'in milli futbolcunun takımda kalması yönünde rapor verdiği vurgulanırken, Başkan Orman'ın da devre arasında ideal kadroyu bozamayacaklarını İngiliz kulübü yöneticilerine ilettiği öğrenildi.
West Ham Kulübü'nün bir çok talibi bulunan Gökhan Töre için sezon sonunda da Beşiktaş'ın kapısını çalacağı ve bu transfer için Başkan Orman'dan görüşme önceliği için söz aldığı iddia ediliyor.

[Bilic'ten Beşiktaş'a sürpriz teklif](http://spor.mynet.com/besiktas/91068-bilicten-besiktasa-surpriz-teklif.html)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
HEMEN SATILSIN.. HEM BEŞİKTAŞ İÇİN HEM KENDİSİ İÇİN İYİ OLUR...
10 milyon avro cok az gokhan icin 15 milyon avro idare eder ama
HADDİNİ BİL ULAN SOYTARI,AHLAKSIZ HERİF,NANKÖR HAİN.BİZ BİZE İHANET EDİP BRUGE GİBİ LİVERPOL'A GÖRE DAHA AŞAĞIDA OLAN BİR TAKIMA YEM EDEN SOYTARI YA ADAM VERMEYİZ.ZATEN BİZ VERSEK GÖKHAN GİTMEZ.GEÇEN YIL ONU HARCAMAK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPTIN KÖPEK HERİF.UTANMAZ
Takım
O
Av
P
Geri Dön