MAGAZİN

Gonca Vuslateri hastaneden taburcu oldu

Geçtiğimiz ay koronavirüse yakalanan Gonca Vuslateri evinde tedavi görürken üzerine kaynar su dökülen güzel oyuncunun yaşadığı talihsiz kaza sonrası apar topar hastaneye kaldırılmıştı. Vuslateri sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hastaneden taburcu olduğunu duyurdu.

Gonca Vuslateri hastaneden taburcu oldu

Geçtiğimiz ay koronavirüse yakalandığını duyuran Gonca Vuslateri, talihsiz bir kaza geçirmişti. Evde üzerine kaynar su dökülen Vuslateri, hastaneye kaldırılmıştı. Tedavisi tamamlanan oyuncu taburcu oldu.

"AKLANDIM PAKLANDIM TABURCU OLUYORUM"

Yüzünü kırmızıya boyayan Vuslateri, paylaştığı fotoğrafa şu notu düştü:

"Aklandım paklandım taburcu oluyorum. Küçük Semiha Berksoy geliyor. Harika tedavi gördüm. Ne kadar teşekkür etsem az. Herkesi çok seviyorum buradaki.

gonca1

Hayat kısa, kuşlar uçuyor. Masmavi bir gökyüzünü izlemekle cezalandırılmış bir Meursault gibiyim (Camus kafası) ve dünya gerçekten de ‘akla aykırı bir yerden başkası değil’. Hayat kısa denince hep Kral Lear-Soytarı sahnesindeki çıkarım gelir aklıma: Akıllanmadan yaşlanmamalıydınız da ondan. Akıllanmadan yaşlanmak yok bana. Ama Gonca deliliğime de coşkuyla sevgiyi katarak. Hepimize geçmiş olasın"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Bizde bu haberi bekliyorduk milletçe !! Herkes sabırsızlanıyordu :)
güzel oyuncu mu
bari şeyler öbr trf kalmamalı arada nakit iyidir:)
Geri Dön