Kraliyet Ailesi Haberleri

İngiliz Kraliyet ailesinde neler oluyor? Kral Charles, Prenses Kate Middleton derken gözler Prens William'a çevrildi... Ünlü kahinin kehaneti korkuttu

Kraliyet ailesi, Kral Charles'ın kanser tedavisi görmesi ve Kate Middleton'un ameliyat olması nedeniyle son dönemin dünya basınında odak noktası haline gelmişti. Yaşayan Nostradamus Athos Salome'un kehanetleri bu kez gözlerin Prens William üzerine odaklanmasına neden oldu. Brezilyalı kahin Athos Salome'ye göre, Galler Prensi tahta çıkmak için acele etmekten kaçınmalı.

Trend 20-03-2024 14:38

Herkesin merak ettiği Kate Middleton ortaya çıktı! Sosyal medyada yeni iddia... İşte son hali

Galler Prensesi Kate Middleton'un nerede olduğu günlerdir sosyal medyanın gündeminde. Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Kate Middleton hakkında ortaya çıkan spekülasyonlar gün geçtikçe daha da çarpıcı bir hâl alırken, 'Kayıp Prenses' ortaya çıktı. Ancak yeni iddialar da gündeme geldi. İşte Kate Middleton'un son hali...

Magazin 19-03-2024 09:50

Kate Middleton ortaya çıktı mı? Öldüğü bile iddia edilmişti! Fotoğraf yok, açıklama var... 'Orada görmek beni çok şaşırttı'

Bir süredir İngiliz Kraliyet Ailesi üzerinde kara bulutlar dolanıyor. Ancak özellikle son dönemde Kate Middleton'ın ortalarda görünmemesi sosyal medyada çeşitli spekülasyonları ve iddiaları da beraberinde getirdi. Son olarak sosyal medyada öldüğü bile iddia edilen Kate Middleton hakkında yeni bir açıklama geldi. Kate Middleton'ın 'oynanmış' fotoğrafının büyük tepki çekmesinin ardından, Prenses Kate'in ortaya çıktığı söylendi.

Haber 18-03-2024 09:58

Nöbet tutan askerleri böyle taciz ettiler! Görüntüler sosyal medyada tepkilere neden oldu... Onlar alay konusu değiller

Bir grup Amerikalı turist, Buckingham Sarayı'nın önünde nöbet tutan askerlerle dalga geçerek o anları TikTok'tan paylaştı. Kraliyet Muhafızı olarak bilinen askerlerle dalga geçen kadınları görüntülerde bir polis memurunun uyardığı görüldü. O anlar sosyal medyada yorum yağmuruna tutuldu.

Trend 15-03-2024 07:48

Kraliyet Ailesi

Kraliyet Ailesi Hakkındaki Haberler Mynet'te. Kraliyet Ailesi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

İngiltere Kraliyet Ailesi'nin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor! Kate Middleton'un ardından Kral Charles da hastanelik oldu... Kral Charles'ın yerine kim bakacak?

Birleşik Krallık tahtının veliahtı Galler Prensi William'ın eşi Galler Prensesi Kate Middleton'un ameliyat olduğu haberi dünya basınında geniş yankı uyandırdı. Galler Prensesi'nin karın ameliyatı geçirdiği, "10 ila 14 gün" hastanede kalacağı ve Paskalya sonrasına kadar kraliyet görevlerine dönme ihtimalinin olası olmadığı açıklandı. Saray, Kate Middleton'un ameliyat olduğunun bilgisiyle birlikte Kral Charles'in gelecek hafta prostat ameliyatı geçireceğini doğruladı.

Trend 18-01-2024 13:47

İspanya Kraliyet Ailesi pembe diziye döndü: Yasak aşk, taht savaşları...

İspanyol Kral 6. Felipe'nin eşi Kraliçe Letizia'nın eski eniştesi Jaime del Burgo ile yaşadığı iddia edilen yasak aşk skandalı İspanya gündeminde deprem etkisi yaratmıştı. Yazdığı kitapta Kraliçe ile neler yaşadıklarını anlatan del Burgo olayının arkasında önceki kral Juan Carlos'un olduğu iddia edildi.

Haber 14-12-2023 14:24

Prens Harry eşi Meghan Markle'ın erotik sahneleri hakkında konuştu! İzleme hatasına düştüm ve...

Meghan Markle ile Prens Harry, 2020 yılında İngiltere Kraliyet Ailesi'nden ayrılıp ABD'ye taşınmıştı. Gündemden düşmeyen çiftten Prens Harry eşinin bir döneme damga vuran seks sahnelerine dair yaptığı açıklamayla dikkat çekti.

Magazin 29-09-2023 10:26

Sürekli gündem olan Sussex Düşesi Meghan Markle'ın old money stilini benimsemek isteyenler için püf noktaları!

Kraliyet Ailesi'ne girdiği ilk günden bu yana tüm gözler Meghan Markle'ın üzerinde! Hem yaşam biçimi hem giyim tarzıyla öne çıkan Meghan Markle, old money stilinin en iyi temsilcilerinden biri. Sessiz lüks olarak anılan old money ise şu sıralar oldukça trend. Siz de Meghan Markle'ın stilini benimsemek istiyorsanız seçkimizdeki ürünlere mutlaka bir göz atmalısınız.

Magazin 25-09-2023 15:56

MasterChef Akira Back kimdir, kaç yaşında? Konuk şef Akira Back nereli, nerelerde çalıştı?

MasterChef Akira Back kimdir sorusu gündemde yer aldı. MasterChef All Star'ın yeni bölümüne Şef Akira Back konuk oldu. Elon Musk ve İngiliz kraliyet ailesine yemek yapan Akira Back'in hayatı merak edildi. Peki, MasterChef Akira Back kimdir, kaç yaşında? Konuk şef Akira Back nereli, nerelerde çalıştı?

Magazin 16-09-2023 21:43

Kral Charles taç giyme töreni ne zaman? İngiltere Kralı Charles'ın taç giyme törenine kimler katılacak? Gözler kraliyet ailesinde

Kral Charles taç giyme töreni dünya basını tarafından yakından takip ediliyor. Eşi Meghan Markle ile kraliyet görevlerini bırakarak ABD'ye yerleşen Prens Harry'nin Galler Prensi William ve eşi Kate’in törene katılması bekleniyor. Peki, Kral Charles taç giyme töreni ne zaman? İngiltere Kralı Charles'ın taç giyme törenine kimler katılacak?

Finans 05-05-2023 13:41

Prens William ve Kate Middleton 12. evlilik yıl dönümlerini bu kareyle kutladı... Saray kaynakları “özel kutlamaya” işaret etti

Kate Middleton ve Prens William Kraliçe 2. Elizabeth’in vefatından sonra tahtın yeni sahibi Kral Charles’in taç giyme töreninden bir hafta önce 12. evlilik yıl dönümlerini samimi bir kareyle kutladı. İkili evlilik yıl dönümleri için Norfolk’ta birlikte bisiklet sürdükleri bir kareyi tercih etti.

Trend 29-04-2023 13:37

İngiltere Kraliyet Ailesi’nin yapay zekayla oluşturulan fotoğrafları sosyal medyada gündem yarattı! Onları hiç böyle görmediniz

İngiltere Kraliyet Ailesi Kraliçe 2. Elizabeth’in ölümünden sonra Kral Charles’ın tahtın yeni sahibi olmasıyla birlikte yeniden gündeme geldi. Kral Charles’in mayı ayında gerçekleşecek taç giyme törenine Meghan Markle ve Prens Harry’in katılıp katılmayacağı merak konusu oldu. Taç giyme törenine ilişkin söylentiler devam ederken Kraliyet Ailesi’nin yapay zekayla oluşturulan fotoğrafları sosyal medyada gündem yarattı.

Trend 25-04-2023 11:13

Kim Kardashian, Prenses Diana'nın ünlü mücevherini bakın kaç bin dolara satın aldı

Kraliyet ailesinin en çok konuşulan isimlerinden Diana’yla ilgili her şey, ölümünün üzerinden uzun yıllar geçmiş olmasına rağmen merak konusu oluyor. Diana'nın son olarak ünlü mücevheri satıldı. Mücevher inanılmaz bir ücretle Kim Kardashian'a satıldı.

Magazin 19-01-2023 10:51

Prens Harry’in itiraflarının arkası kesilmedi! Şimdi de bekaret açıklamasıyla gündem yarattı... “17 yaşındayken bekaretimi kaybettim”

İngiliz Kraliyet Ailesi, ailedeki görevlerinden ayrılarak eşi Meghan Markle ile Amerika Birleşik Devletlerine taşınan Sussex Dükü Prens Harry’in açıklamalarını konuşmaya devam ediyor. 10 Ocak’ta yayınlanacak anı kitabından detaylara yer verilen Prens Harry bu kez bekaret açıklamasıyla gündeme bomba gibi düştü.

Trend 07-01-2023 07:58

Prenses Kate Meghan Markle ve Prens Harry'nin belgeseline tepki verdi! İhanete uğramış gibi hissediyorum

Ses getiren belgesellerinde kraliyeti suçlayan Meghan Markle ve Prens Harry’ye Prenses Kate’den tepki geldi. Bazı kaynaklara göre Prenses, çiftin belgeseldeki kraliyeti hedef alan ifadelerinden rahatsız oldu.

Magazin 23-12-2022 15:51

Kriz yaratan belgeselden sonra Meghan Markle ve Prens Harry kraliyet ailesiyle görüşmek istiyor

Kraliyetten ayrılma süreçlerini anlattıkları belgeselleriyle ses getiren ve İngiltere'de büyük tepkiyle karşılanan Meghan Markle ve Prens Harry çiftinden beklenmedik bir adım geldi: Kraliyet ailesiyle görüşüp özür dileyecekler!

Magazin 20-12-2022 10:07

Meghan Markle ile Prens Harry’nin belgeselinin ikinci kısmı da olaylarla başladı! Kraliyet Ailesi’nin sırları ortaya çıktı

İngiliz Kraliyet Ailesi'nden radikal bir karar verip ayrıldıktan sonra adeta bir savaşa giren SussexDükü ile Düşesi Prens Harry ve Meghan Markle'ın heyecanla beklediği belgeselin ikinci kısmı İngiliz medyasına bomba gibi düştü. Harry ve Meghan'ın Kraliyet Ailesi'nin içinde olup bitenlere ilişkin itirafları da Kral Charles ve Prens William'ı çok kızdıracak!

Magazin 16-12-2022 13:39

Prens Harry ve Meghan Markle durmak bilmiyor! Bu kez saray çalışanlarını hedef aldılar... “William’ı korumak için yalan söylüyorlar”

Prens Harry ve Meghan Markle'ın beklenen Netflix belgeselinin ilk kısmı büyük yankı uyandırırken gözler bir kez daha Kraliyet Ailesi’ne çevrildi. Toplamda 6 bölüm olarak hazırlanan belgeselin kalan üç bölümlük ikinci kısmının fragmanı bile sansasyon yarattı. Fragmanda Prens Harry’in saray çalışanlarını hedef alan sözleri tartışma yarattı.

Trend 12-12-2022 16:21

Belgesel kriz yarattı! Taç giyme törenine giderse yuhalanır

Britanya'da Prens Harry ve Meghan Markle'ın Netflix belgeselinin yankıları sürüyor. Ülkenin siyasi büyükleri ve önemli tarihçileri, Sussex çiftini Kral III. Charles'ın 6 Mayıs 2023'te düzenlenecek taç giyme törenine katılmamaları için uyardı.

Magazin 12-12-2022 10:13

Prens Philip’in arkadaşı Kraliçe 2. Elizabeth’in son günlerini anlattı! “Öleceğini anlamıştı”

İngiltere tarihinin en uzun süre tahtta kalan monarkı unvanına sahip olan Kraliçe 2. Elizabeth 8 Eylül’de 70 yıllık saltanatını sona erdirerek 96 yaşında hayatını kaybetmişti. Prens Philip'in bir arkadaşı olan Gyles Brandreth, Kraliçe'nin resmi ölüm nedeninin belirsiz olmasının ardından Elizabeth: An Intimate Portrait (Elizabeth: Samimi bir Portre) adlı biyografi türündeki kitabında Kraliçe hakkında iddialarda bulundu.

Trend 26-11-2022 10:35

Tahminleri sosyal medyayı salladı! “Prens Harry ve Meghan Markle boşanacak. Tahtın yeni sahibi...”

Geleceğe yönelik tahminleriyle sosyal medyanın gündemine yerleşen John Hughes, ölülerle konuşma ve geleceği tahmin etme yeteneğini büyükannesinden miras aldığını söyledi. Öngörüleri sayesinde İngiltere’de kısa sürede tanınmayı başaran ünlü kahin Hughes’in hedefinde bu kez İngiliz Kraliyet Ailesi vardı. Sansasyonlarıyla dünya basınında geniş yankı uyandıran Kraliyet Ailesi’ne dair tahminleriyle Hughes herkesi şaşırtmayı başardı.

Trend 11-10-2022 10:55

Annesi ve babası Kral ile Kraliçe ama onu kimse tanımıyor! Kardeşine seslendi: ''İkimiz de kraliyet ailesinin kara koyunlarıyız''

Avustralya'da yaşayan ve Kral Charles ve Kraliçe Camilla'nın aşk çocuğu olduğunu iddia ederek gündeme gelen 56 yaşındaki Simon Dorante-Day, uzun zamandır çeşitli kanıtlar ortaya atarak iddiasını destekliyordu. Dorante-Day, geçtiğimiz günlerde de Kraliçe II. Elizabeth'in ölümünün ardından yaptığı açıklama ile dikkatleri üzerine çekmişti. Şimdi ise Prens Harry iddiasıyla manşetlerde.

Trend 21-09-2022 16:40

Prensler yan yana yürürken, eşleri ayrı ayrı gitti! Sebebi merak konusu

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in naaşı, dün Buckingham Sarayı'ndan, 19 Eylül'e kadar kalacağı Westminster Hall'a götürüldü. Nakil için düzenlenen askeri geçit törenine Galler'in yeni Prensesi Catherine ve Meghan Markle'ın ayrı araçlarda katılmaları herkesin dikkatini çekti.

Trend 15-09-2022 16:53

Kral 3. Charles kehaneti sosyal medyada gündem oldu! “Tarih tekerrür eder, önceki Charles’lar...”

TikTok’ta ‘Ches_du_chili’ kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’in ölümünden sonra tahtın yeni sahibi Kral 3. Charles’in hükümdarlığının uzun sürmeyeceğini öngördü. Genç kadın yeni kralın kendisinden önceki iki adaşıyla aynı kaderi paylaşabileceğini söyleyerek sosyal medyada popüler olmayı başardı.

Trend 14-09-2022 16:34

Beden dili uzmanı açıkladı! Çiftler arasındaki büyük fark dikkat çekti

Bir beden dili uzmanı, geçtiğimiz günlerde İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in ölümünün ardından Prens William ve eşi Kate ile Prens Harry ve eşi Meghan'ın Windsor'da yaptıkları yürüyüşü inceledi. Uzman Tonya Reiman, Prensler, onların eşleriyle olan iletişimi ve eşleri arasındaki bariz farklılıklara dikkat çekti.

Trend 14-09-2022 11:54

Dünyanın gözü onun üzerinde! İşte İngiltere Kralı 3. Charles’in birbirinden ilginç alışkanlıkları...

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’in İskoçya’daki Balmour Kalesi’nde 96 yaşındayken hayatını kaybetmesi dünya basınında geniş yankı uyandırmıştı. Kraliçe’nin 8 Eylül 2022 tarihinde hayatını kaybetmesi üzerine tahtın yeni sahibi oğlu Galler Prensi 3. Charles oldu. İngiltere Kralı 3. Charles’in günlük rutinleri de ilgi çekmeyi başardı.

Trend 13-09-2022 13:30

Nostradamus kehanetleri iş başında... Yüzlerce yıl önce Kraliçe’nin ölüm tarihini bilmişti! İngiltere tahtına dair ilginç kehanet...

Fransız astrolog Michel de Nostradame, 1555'te Hitler'in yükselişi ve JFK'nin suikastı da dahil olmak üzere geleceği öngördüğü iddia edilen bir kitap yayınladı. Les Prophéties adlı kitabında geleceğe dair binlerce tahminde bulundu. 2022 yılı içinde bir kral ya da kraliçenin beklenmedik bir şekilde öleceğini ifade eden Michel de Nostradame, Kraliyet Ailesinin geleceğine dair ilginç bir kehanette bulundu.

Trend 13-09-2022 09:53

Kan davalı oldukları söyleniyordu! Yan yana yürümeleri şaşkına çevirdi

İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth, 96 yaşında hayata gözlerini yumdu. Kraliçe için düzenlenen törene ABD’ye taşınarak kraliyet ailesinden ayrılan Prens Harry ve eşi Meghan Markle da katıldı. Çift, uzun bir aradan sonra ilk defa Kate Middleton ve Prens William ile yan yana görüntülendi.

Trend 12-09-2022 12:58

İngiltere'nin yeni kraliçesi Camilla kimdir? İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in ölümü sonrası İngiltere'nin yeni kralı olan 3. Charles'ın eşi Camilla kaç yaşında?

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in hayatını kaybetmesi nedeniyle ülkenin yeni kralı Prens Charles, yeni kraliçesi ise Camilla oldu. Bilindiği üzere İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth ülke tarihinin "en uzun süre tahta kalan hükümdarı" unvanına sahipti. Peki, İngiltere'nin yeni kraliçesi Camilla kimdir? İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in ölümü sonrası İngiltere'nin yeni kralı olan 3. Charles'ın eşi Camilla kaç yaşında?

Haber 09-09-2022 06:55

İngiltere Kralı 3. Charles kimdir? İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in ölümü sonrası İngiltere'nin yeni kralı olan Prens Charles kaç yaşında?

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in yaşamını yitirmesi sebebiyle İngiltere'nin yeni kralı Prens Charles oldu. Bilindiği üzere İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth ülke tarihinin "en uzun süre tahta kalan hükümdarı" unvanına sahipti. Peki, İngiltere'nin yeni kralı 3. Charles kimdir, kaç yaşında? İşte İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in ölümü sonrası tahta geçen Prens Charles'ın hayatı ve biyografisi...

Haber 09-09-2022 06:48