Haluk Levent ile Mahsun Kırmızıgül'ün Twitter atışması! Gençlik fotoğraflarını yarıştırdılar!

Haluk Levent, gençlik yıllarında çekilen bir fotoğrafını Twitter hesabından "Bir bayram günü kostümü! Bayramınız kutlu olsun" notuyla paylaştı. Levent'in paylaşımına yanıt veren Mahsun Kırmızıgül ise "Daha beterleri var" diyerek ilk albümlerindeki pozlarını paylaştı. Mahsun Kırmızıgül ve Haluk Levent arasındaki gençlik fotoğrafları atışması sosyal medyaya damga vurdu.

Haluk Levent ile Mahsun Kırmızıgül'ün Twitter atışması! Gençlik fotoğraflarını yarıştırdılar!

Ahbap Derneği kurucusu ve başkanı olan ünlü şarkıcı Haluk Levent, Twitter hesabından, "Bir bayram günü kostümü! Bayramınız kutlu olsun" ifadeleriyle hem Ramazan Bayramını kutladı hem de geçmiş yıllara ait bir fotoğrafını paylaştı.

1

Levent'in takipçilerinin büyük ilgi gösterdiği fotoğraf yaklaşık 55 bin beğeni alırken, Haluk Levent'e yanıt türkücü Mahsun Kırmızıgül'den geldi.

h2

"DAHA BETERLERİ VAR"

Mahsun Kırmızıgül yıllar önce albüm kapağı için çekilen fotoğraflarını "Alem yakışıklı görsün. @haluklevent senden daha beterleri var. Bu resimler çekildiğinde ilk heyecanları yaşıyorduk. Hey gidi günler hey" notuyla paylaşarak Haluk Levent'e yanıt verdi.

h3

"GEÇ BUNLARI MAHSUN"

Kırmızıgül'ün bu paylaşımına Haluk Levent'ten yanıt gecikmedi. Haluk Levent, "Geç bunları Mahsun!' Albüm kapaklarını değil o yıllardaki normal fotolarını bekliyoruz. Bak bu twitin devamına benim o yıllardaki fotomu atacağım az sonra, sen de at" diye yazdı ve gençlik fotoğrafını koydu.

h4

"MOHİKANLARA BENZİYORDUN"

Kırmızıgül de Levent'e, "Sen o yıllarda Mohikanlara benziyordun. Karizman vardı. Bide bana bak. Ankara havaları okuyan kardeşlere benziyorum" diyerek yanıt verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 30 yorum
Yakışıklı olmak önemli değil adam olmak önemli. Haluk Levent adam gibi adam... Mahsun kırmızıya diyecek laf bulamıyorum hain az bile gelir sana.
ahmet_okan_1981 Mahsuna diyecek laf yok zaten,ama size deyecek çok laf var,çünkü vatansever görünmeye çalışarak bölücülük yapmaktan başka bi halt etmiyorsunuz.
len mahsum sen kendini ne yerine koyduğunu anlayamadım.sen haluk leventin yanında wc paspası bile olamazsın.sen ne sanatçısın nede müzisyen.
ikisi de adam
birisi adam.haluk.digeri musveddesi sadece
dudakları boyalı olanda mı ...
@safir4410 Seni kaile bile almayalım yani,almak için insan olman lazım değilmi ?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler