Hanife'nin oyunculuğu sınıfta kaldı

İzdivaç programında aradığı eş adayını bir türlü bulamayan Hanife, Tv 8 ekranlarında yayınlanan Aşk-ı Roman dizisinde rol almaya hazırlanıyor. Yayınlanan tanıtım videosundaki Hanife'nin vasat oyunculuğu ve göz ucuyla kameraya bakması gözlerden kaçmadı.

Hanife'nin oyunculuğu sınıfta kaldı

Haytımıza Zuhal Topal'ın sunuculuğunu üstlendiği izdivaç programıyla giren Hanife, kendine uygun eş adayı ararken birden kendini dizi setlerinde buldu. Ancak Hanife'nin performansı göz doldurmadı.

NURULLAH VE SOLMAZ'LA BOY GÖSTERECEK

Kendisi gibi izdivaç programında şöhreti yakalayan Solmaz ve Nurullah ile birlikte Aşk-ı Roman dizisinde boy göstermeye hazırlanan Hanife için tanıtım videosu bile hazırlandı.

hanif_dizi

HANİFE'NİN OYUNCULUĞU SIFIR

Tanıtım videosunda elinde valizle sahil kenarında beliren Hanife, birden bire "Seni yeneceğim İstanbul" diye bağırmaya başlıyor. Amatörce çekilen tanıtım videosunda Hanife'nin oyunculuğu da sınıfta kaldı. Ayrıca videonun 25 saniyesinde Hanife'nin göz ucuyla kameraya bakması da dikkat çeken bir başka detay oldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
vallahi bıktık bu tiplerden artık ya !!
Bu kariyi gordukce midem bulaniyor
akıl sağlıkları iyi değil bunların
Yapmacik biri izlenme kitlesi duser bence
Bu kadar oyuncu varken evlilik programlarından toplama adaylardan oyuncu mu? olur diye düşünmeyin. Bir çok ünlü oyuncunun yer aldığı dizi reyting canavarına yem olup 3. bölümü göremezken evlilik programları her kanala iyi para kazandırdı. adaylar programda da rol kesiyordu şimdi de.
Ekrana cıkmıslıgım yok bu kız gibi hergün.. Lakin şu sahneyi bundan 100 kat daha iyi oynarım :D Salak kendini rezil etmis
gına geldi artıkk ya gitttt bi gidin solmazından da kaanındada sendende hepiniz igrendikk
Bence oyunculuğu gayet iyi evlilik programındaki senaryosunu çok iyi oynuyodu :D
Yeni Türkiye. Güçlü Türkiye. Çağdaş Türkiye. Avrupa Bizi Kıskanıyor.
Memleket yangın yeri her gün ocaklara ateş düşüyor. İnsanımın derdi hanife olmuş ya rab.
Dizide rol yapan birtek Allah kulu yok dizi tam bir fiyasko yakında yayından kalkar izlemeye değmez
evlenmek isteyen insanlar izdivaç programına çıkmıyor. sosyal çevresinden eş bakıyor, ailesinden -arkadaşlarından destek alıyor, olmadı internetten buluyor. tvlere çıkanların çoğu oradan para kazanmak, ünlü olmak ve oyuncu-manken, sunucu vb olmak için uğraşıyor. halkımız da bunları ağzının suyu akıta akıta izliyor.
Iyi de kardeşim,oyunculuktan sınıfta kaldı dediğiniz birini,kendisinden bu kadar bahsederek sınıFI geçirmiş oluyorsunuz...
hanife kadar çeken ekip de amatör heralde nasıl görmezler kameraya baktığını
bunlarada, bunlara cesaret verip de buralara taşıyanlarada yazıklar olsun. gerçek yüzlerinide görüyoruz...
Diğer Haberler