MAGAZİN

Hazar Ergüçlü'den kırmızı başlıklı protesto!

Hazar Ergüçlü'den kırmızı başlıklı protesto!

Hazar Ergüçlü, ‘Bir kız ne yapmak istiyorsa onu yapabilir’ kampanyasına dikkat çekmek için Dilara Fındıkoğlu'nun tasarımlarıyla poz verdi.

Hazar Ergüçlü, Türkiye’de ve dünyada kadın cinayetlerinin önlenmesine destek için moda tasarımcısı Dilara Fındıkoğlu’nun oluşturduğu kampanyaya destek verdi.

resimHD-155943GW

Kadınların nasıl davranıp giyineceğine dair yapılan tartışmalara karşılık olarak kadının istediğini giymekte ve yapmakta özgür olduğunu vurgulayan kampanya için Hazar Ergüçlü, Fındıkoğlu’nun bu amaçla tasarladığı dikkat çeken kıyafetlerini giydi.

resimHD-160000FM
Annesinin telefonuna bu şekilde poz veren Ergüçlü, ’Bir kız ne yapmak istiyorsa onu yapabilir’ mesajı verdi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
"bir kız ne yapmak istiyorsa onu yapabilir" bu nasıl bi saçmalık yahu, bırak kızını kadınını erkek dahi ne istiyorsa yapamaz, yok öyle bi dünya, toplum içinde herkes yediğine içtiğine, giydiğine çıkardığına, gezdiğine tozduğuna. söylediğine söylemediğine, davranışlarına dikkat edecek, yok ben kafama göre takılırım diyosa, defolup dağ başına gidecek orda tek başına istediği gibi yaşayacak
evet sizin gibileri ne isterse yapa bilir sonra özgürlük adı altında ipsiz sapsız psikopat türü kişilerle birlikte aşk yaşayın başınıza bir felaket geldiğinde devletten koruma istiyoruz yok İstanbul sözleşmesi diyet eylem yapın herkes ettiğini bulur
Geri Dön