Hilal Cebeci, İmamoğlu'nu tebrik eden Cem Yılmaz'a ateş püskürdü: Yalaka

Şarkıcı Hilal Cebeci, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na tebrik mesajı atan Cem Yılmaz'a sosyal medya hesabından ateş püskürdü.

Hilal Cebeci, İmamoğlu'nu tebrik eden Cem Yılmaz'a ateş püskürdü: Yalaka

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, önceki akşam mazbatasını alan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında tweet atarak tebrik etti.

Cem Yılmaz'a en sert tepki de şarkıcı Hilal Cebeci'den geldi. Cebeci, Yılmaz için "Çıkarcı ve kurnaz" dedi.

İMAMOĞLU'NU TEBRİK ETMİŞTİ

Cem Yılmaz, yeni görevini devralan İmamoğlu'nu, "Sayın Ekrem İmamoğlu başkanımızı tebrik ediyor, İstanbul için, hepimiz için güzel günler diliyorum. Allah'a şükür belediyeden abi bir konser, abi bizim bir tarla işi vardı, abi bizim ruhsat işi ne oldu gibi derdi olan biri değilim, hiç olmadım... Ve bizden çok var. Kolay gelsin başkanım." diyerek tebrik etti.

sarkici-hilal-cebeci-ekrem-imamoglu-nu-tebrik-11965395_8709_m

"ÇARIKLI KURNAZ, YALAKA"

Yılmaz'ın paylaşımını gören şarkıcı Hilal Cebeci, sosyal medya hesabından ateş püskürdü. Cebeci, Yılmaz hakkında, "Ülkede olup bitene her zaman sessiz kalan Cem Yılmaz, Ekrem İmamoğlu'nu tebrik etmiş, sen gözümden düşmüştün iyice düştün, hepiniz çıkarcı insanlarsınız, koskoca iki çınar Metin Akpınar ve Müjdat Gezen'i sabahın köründe evlerinden aldılar sesiniz çıkmadı. Çarıklı kurnazı seni. Söyleyecek çok söz var. Ama susuyorum. En ummadığınız insanlar yalaka çıkınca, hayal kırıklığı yaşıyorsunuz." dedi.

sarkici-hilal-cebeci-ekrem-imamoglu-nu-tebrik-11965395_3078_m

hilal-cebeci-bilic-evli-mi-ballarim-4778844_4569_o

Hilal Cebeci


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 87 yorum
hehal sana kız
Önce Türkçeyi öğren
sen kimsin be cem yılmaza laf söyleyecek kapasiten konumun dahi yok. amacın gündeme gelmek nihat dogan gibi. yalaka birisi varsa oda senin gibiler. cem yılmazın duruşu görşü hep netti. sen oranı buranı acmana devam et belki işe yarar verdigin onca pozlar ortada...
@01kalender sorsam aydınım dersin işine gelene sanatçı gelmeyenede hakaret edersin sende tam bi zırvasın sanane orasını burasını açtığı hani orasını burasını açmak sanattı hokkabaz söyle bakim müjde ar ne sanatçımı ona laf yok dimi çünki osizden biri istesende söyliyemezsin zaten çünki yularının ipini kısatutar sonra ipi kısa tutulmuş camış gibi bakarsın sağa sola soytarı yaltakcısı seni
@01kalender niye birisi mi olması lazım ona laf söylemek için söyler mi söyler
bu kadın kim ne iş yapıyor?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler