MAGAZİN

Hümeyra'nın oğlu Sadık Bigat son yolculuğuna uğurlandı! Hümeyra ayakta durmakta zorlandı

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Hümeyra'nın oğlu Sadık Bigat, son yolculuğuna uğurlandı. Oğlunu son yolculuğuna uğurlamak için Zincirlikuyu Camii'ne gelen 72 yaşındaki sanatçı, ayakta durmakta zorlandı.

Sanatçı Hümeyra'nın 47 yaşındaki oğlu Sadık Bigat, geçtiğimiz gün evinde ölü bulundu. Bigat için 12 Ağustos Salı günü Zincirlikuyu Camii'nde ikindi namazına müteakip cenaze töreni düzenlendi.

hmyr-6-YrV6.jpg

Cenazeye gelen Hümeyra'nın taziyeleri kabul ederken, ayakta güçlükle durduğu görüldü. Tiyatro ve dizi oyuncusu Ahmet Mümtaz Taylan ile Nilgün Belgün'ün yanı sıra Halit Ergenç, Engin Öztürk, Özge Özpirinççi, Berrak Tüzünataç, Meriç Aral ve sanat camiasından çok sayıda kişi de zor gününde Hümeyra'yı yalnız bırakmadı.

hmyr-3-0KVh.jpg

Bigat'ın cenazesi kılınan namazın ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'na defnedildi.

oglunu-kaybeden-usta-sanatci-humeyra-cenaze-13501577_7307_m

"SÖZÜN BİTTİĞİ YER"

Cenaze törenine gelen Nilgün Belgün, "Bir anne evladını kaybetti. Bundan daha acı ne olabilir? Ne konuşabilirim? Sözün bittiği yer. Çok üzgünüm" şeklinde konuştu. Ahmet Mümtaz Taylan ise, "Allah Anneciğine, sevenlerine sabır versin. Çok zor. Allah rahmet eylesin, nur içinde yatsın. Başka söyleyecek bir şey yok" dedi.

oglunu-kaybeden-usta-sanatci-humeyra-cenaze-13501577_7774_m

oglunu-kaybeden-usta-sanatci-humeyra-cenaze-13501577_8629_m

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön