MAGAZİN

İbo Show'un konukları belli oldu! İşte İbrahim Tatlıses'in konukları

Son günlerde imajıyla dikkat çeken İbrahim Tatlıses'in sunduğu İbo Show'un konukları belli oldu. İbo Show'da bu hafta Safiye Soyman ve Davut Güloğlu gibi isimler var.

İbo Show'un konukları belli oldu! İşte İbrahim Tatlıses'in konukları

Star’da yayınlanan ‘İbo Show’, eğlence ve kahkahaya doyacağınız çok özel bir bölümle seyirci karşısına çıkıyor. Son günlerde genç sevgilisi ve yeni imajıyla gündemde olan İbrahim Tatlıses'in konukları merak ediliyordu.

-5eF49CAM02U8zEV7ivKQg

9 yıl aradan sonra yeniden ekranlara dönen İbrahim Tatlıses, İbo Show programıyla sık sık gündeme geliyor.

yMm21-t8nk-D064psW3oiA

İbo Show, bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde; Safiye Soyman, Faik Öztürk, Davut Güloğlu, Sevcan Orhan ve Mümin Sarıkaya’yı konuk ederek unutulmaz bir geceye imza atıyor.

-O8CEZUgY0a_TiQI_amj0Q

SEVGİLİSİYLE GÜNDEM OLMUŞTU

Hayatına giren kadınlar magazin gündeminde geçmişte sıkça yer alan İbrahim Tatlıses gönlünü kendisinden 43 yaş küçük Gülçin Karakaya'ya kaptırmıştı.

th7Hzbu1BEKJg5o_B3ldug
İbrahim Tatlıses'in 26 yaşındaki sevgilisi Gülçin Karakaya’dan ayrıldığı haberi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

İbrahim Tatlıses’in genç sevgilisi Gülçin Karakaya ayrılık iddiaları yalanlarcasına yeni bir paylaşım yaptı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
hayatın kaymış hala imaj peşinde ne imajı hangi imaj çekilin köşenize bari adam gibi hayat yaşayın
Eski programlarının hatırına şimdi şuan devam ediyor yoksa bu hali ile bırakın program yapmayı kapıdan içeri almazlardı.
kımın talımatıyla bu rezıl yaratık tekrar gundem oldu bılmem, hıc seyretmedım seyretmemde bence bu yaratık gecmısınde bır kırlılıktı, parayı ve eskı gucunu bulsa yıne aynı olur sımdı mazlumu oynuyor
imacın mimacın kalmaş burak bu işleri senin neyine senden 43 yaş kçükle süpyancımısın sol tarafın tutmuyor daha imac mimac diyorsun senle oynuyorlar
Geri Dön