İkinci eş önerisi yapan Dr. Ali Edizer kimdir? Dr. Ali Edizer daha önce nerede çalıştı? İşte Dr. Ali Edizer'in hayatı!

Yaptığı ikinci eş önerisi açıklaması ile gündeme gelen ve görevden alınan eski GATA Başhekim Yardımcısı Dr. Ali Edizer'in hayatı merak ediliyor. Türk Hava Kurumu (THK) Üniversitesi'nde İşletme bölümünü bitiren Edizer, öncesinde ise Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde lisans eğitimini tamamlamıştı. Peki Ali Edizer kimdir? İşte Ali Edizer'in hayatı...

İkinci eş önerisi yapan Dr. Ali Edizer kimdir? Dr. Ali Edizer daha önce nerede çalıştı? İşte Dr. Ali Edizer'in hayatı!

Yaptığı ikinci eş önerisi açıklaması ile gündeme gelen ve görevden alınan eski Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Başhekim Yardımcısı Dr. Ali Edizer'in hayatı merak ediliyor. Türk Hava Kurumu (THK) Üniversitesi'nde İşletme bölümünü bitiren Edizer, öncesinde ise Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde lisans eğitimini tamamlamıştı. Peki Ali Edizer kimdir? İşte Ali Edizer'in hayatı...

DR. ALİ EDİZER KİMDİR?

Bugün itibari ile görevden alındığı duyurulan Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde eski Başhekim yardımcısı Dr. Ali Edizer'in kimliği merak ediliyordu. Yaptığı ikinci eş açıklamasının CHP milletvekili Özgür Özel tarafından ortaya çıkmasıyla birlikte sosyal medyadan çığ gibi tepki toplayan Edizer görevden alındı. Edizer çeşitli özel sağlık kuruluşlarında yöneticilik ve hekimlik yaptı. Sağlık Bakanlığı Özel Kalem Müdürlüğü, Gn Md Yardımcılığı, SGK İlaç ve Eczacılık Daire Başkanlığı görevlerinde bulundu. Ankara 1. Bölge Kamu Hastaneleri Birliği İdari Hizmetler Başkanı, Dr. A. Yurtaslan Ankara Onkoloji E.A.H. Başhekim Yardımcısı ve Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkan Danışmanı olarak da çalışan Dr. Ali Edizer'in bugün itibari ile GATA'daki görevine son verildi.

DR. ALİ EDİZER DAHA ÖNCE NERELERDE ÇALIŞTI?

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Başhekim yardımcısı olarak çalışırken yaptığı "ikinci eş" açıklaması ile görevden alındı. Dr. Ali Edizer'in daha önce hangi kurumlarda görev aldığı merak ediliyordu. İşte görev yaptığı diğer kurumlar;

(03/2018 – Halen ) : Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı

(10/2016 – 02/2018) :Ankara 1. Bölge Kamu Hastaneleri Birliği İdari Hizmetler Başkanı

(10/2012 - 10/2016) :Dr. A. Yurtaslan Ankara Onkoloji E.A.H. Başhekim Yardımcısı

(10/2012 - 10/2013) :Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkan Danışmanı

(01/2012 - 10/2012) :Sağlık Bakanlığı Özel Kalem Müdürü

(08/2011 - 01/2012) :Sağlık Bakanlığı Müsteşar Danışmanı

(05/2010 - 08/2011) :SGK Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürlüğü İlaç ve Eczacılık Daire Başkanı

(09/2009 - 05/2010) :Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı

(2005 - 2009) :Özel Sağlık Kuruluşlarında Yönetici

(2001 - 2005) :H. N. Köseoğlu Sağlık Ocağı Tabibi

(1999 - 2000) :Kayseri İl Sağlık Müdür Yardımcısı

(1997 – 1999) :H. N. Köseoğlu Sağlık Ocağı Tabibi

(1996 - 1997) :Hakkâri Çukurca Askerlik Görevi

(1992 - 1996) :Kayseri Keykubat Sağlık Ocağı Tabibi

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
ikinci evliliği asla yapamazsınız. Cok buyuk bir suçtur. Ama metres, sevgili, zina, fuhuş, hatta erkek erkeğe bile beraber olabilirsiniz bu serbesttir. ( Not: iki eşliliği savunmuyorum ama keşke aynı tepki gayrimeşru ilişkilere de gösterilse )
iyi de arkadaşım, evli bi erkek kendine metres tutuyor sesiniz çıkmıyor, parasıyla fuhuş yapıyor yine sesiniz çıkmıyor. dost hayatı yaşıyor yine ses yok. çapkın diyorsunuz. peki bunları yapmayıp ikinci bir eş aldığında ortalığı ayağa kaldırıyorsunuz. bakmaya gücü varsa size ne? dini nikah kıyması mı problem sizin için.
@tozgen_1977 ne demek 2.eş, bakmaya gücü olsa da alamaz. o zaman kadınlarınızda ikinci bir koca alsın... var mı öyle bir saçmalık. metres ve fuhuşa ses çıkarmadığımızı da kim söyledi. git onla bunla yat kalk sonrasında gel hanımına bilmem ne hastalığı bulaştır. çoğu kadınların rahim kanseri olma nedeni kocalarının yediği naneler. yeter artık kendinize gelin.azıcık organlarınıza sahip çıkın ve eşlerinize saygı duyun. evlenince o gözleri ve algınızı başkalarına kapatamıyorsanız eğer adamlığınızı sorgulayın.ne bu edepsizlik. bir de ha evliyken dini nikahla fuhuş yaptın ha nikahsız farkı yok.
@anafor_2019 hastalık konusunda haklısınız. ama bu herkesin birlikte olduğu kadınlardan yada herkesle birlikte olan erkeklerden kaynaklı bir sorun bence. bu eşit şartlarda eşit durumda olan ve nikahı geçerliliğini koruyan tam bir aile sistemi için konuşuluyor. bu da ilişkinin salgın bir sebep yaratmayacağını gösterir.
inadı ve kaprisi yüzünden hastasını öldüren , hastanede hemşire yada kadın hastasına taciz yada tecavüz eden dr açığa alınmıyor ama evlilik konusunda şahsi fikrini söyleyen dr anında açığa alınıyor, insanın aklı almıyor. herkes istediğini düşünür ve bu doktorunda yaptığı gibi yasal zeminlerde değişiklik talep edebilir bunda ne var ???
@tolgabey200706 umarız bir kadında çıkar 2. koca çağrısında bulunup medeni kanunda değişiklik ister o zaman görürüz bu kadar sakin olabilecek misiniz? böyle bir görüş sunulamaz.
İkinci koca da yeterince cürretkar. Düşünsene adam geliyor sadece yatak ihtiyacı değil , Yemek bulaşık çamaşır ütü , maçı akşam gezmesi. siniri stresi iyiymiş.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler