Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  İnci Taneleri dizisindeki Dilber'in dansı, Avrupa Yakası'nda Burhan Altıntop'a uyarlandı! Sosyal medyada olay oldu... "Dilber'e taş çıkarttı"

  İnci Taneleri dizisi fragmanının yayınlanmasıyla birlikte Türkiye'nin gündemine yerleşip sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri haline geldi. Sosyal medya kullanıcıları Avrupa Yakası'nın efsane karakteri Burhan Altıntop'a Dilber dansını uyarlayınca ortaya kahkaha dolu görüntüler çıktı.

  İnci Taneleri dizisi fragmanının yayınlanmasıyla birlikte Türkiye'nin ilgisini çekmeyi başardı. Hazar Ergçülü'nün canlandırdığı Dilber karakterinin dansı ise sosyal medya kısa sürede akıma dönüştü. Kullanıcıların büyük bir bölümü Dilber dansı videolarını çekerek sosyal medyada paylaşmaya başladı. Öyle ki Dilber'in dansını öğreten kurslar bile açıldı.

  kapak2

  BURHAN ALTINTOP'A UYARLANDI

  kapak1

  Avrupa Yakası hayranları ise akıllara kazınan Engin Günaydın'ın canlandırdığı Burhan Altıntop karakterinin bir bölümünde dans performansını Dilber akımına uyarladı. Dilber karakterinin dans ettiği 'Gemileri Yakarım' şarkıyla düzenlenen Burhan
  Altıntop videosu sosyal medyada gündem oldu.

  kapak3

  Sosyal medya kullanıcılarının beğenisini toplayan o anlara yorum yağdı. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Dilber'e taş çıkarttı" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Akıma son noktayı koydu" yorumunu yaptı.


  youtube

  En Çok Aranan Haberler