HABER

İntihara kalkışan annelerinin ölmemesi için ayağına sarılıp ağladılar! Korku dolu anlar kamerada

Adana'nın Sarıçam ilçesinde dehşete düşüren bir olay yaşandı. Bir kadın, iki çocuğunun gözleri önünde balkon demir korkuluklarından aşağı sarkarak intihara kalkıştı. Çocuklar ise gözyaşları içinde annelerinin ayağına sarılıp onu engellemeye çalıştı. Korku dolu anlar saniye saniye kameralara yansırken, genç kadının “Anne yeter” diyerek feryat ettiği duyuldu. İşte olayın detayları...

Adana'nın merkez Sarıçam ilçesi Çarkıpare Mahallesi'nde sabah saatlerinde bir kadın balkona çıkıp demir korkuluklardan sarkarak intihar etmek istedi. Bu durumu gören yaşları 4 ila 12 olduğu tahmin edilen iki çocuğu annelerine kendisini atmaması için yalvarmaya başladı. Anne ise demir korkuluklardan sarkmaya devam etti.

AW724730_01

Çevredeki vatandaşların haber vermesiyle olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri geldi. Annelerinin ölmesinden korkarak gözyaşlarına boğulan çocuklar, kendisini atmaması için ayağına sarıldı. Genç kadın ise “Anne yeter” diyerek feryat etti.

AW724730_04

Daha sonra içeriden gelen bir kadın, genç kadını demir korkuluklardan çekip aldı. Genç kadının daha önce de birkaç kez intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi.

AW724730_03

İHA


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler