İrem Derici'den 'Bakire misin?' sorusuna yanıt!

Ünlü şarkıcı İrem Derici, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. Derici, 'Bakire misin?' sorusuna ise ilginç bir yanıt verdi.

İrem Derici'den 'Bakire misin?' sorusuna yanıt!

Açık sözlülüğüyle tanınan ünlü şarkıcı İrem Derici, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. 2014 yılında radyocu ve aranjör Rıza Esendemir ile evlenen ve 2 yıl sonra boşanan İrem Derici, "Bakire misin?" sorusuna Meryem Ana'nın fotoğrafını koyarak cevap verdi.

irem

Özel hayatı ve yaşantısı hakkında her türlü konuya açık yüreklilikle cevap veren İrem Derici, bir takipçisinin "Hemcinslerine ilgi duyduğun oldu mu? Yani kızlara" sorusuna ise "Yani kızlara diyerek açıkladığın için çok teşekkür ederim. Ben de sağlama yapmış oldum. Bugüne kadar olmadı" şeklinde yanıt verdi.

irem2

Bu konu hakkında gelen "Sanki sizde kızlara ilgi duyuyor algısı var biraz gibi ama" sorusuna da cevap veren Derici, "Ay aman kime ne duyduğum ne fark eder? Küpeştelere ilgi duyuyorum ben. Küpeşteseksüelim. Oldu mu aşkım" tepkisini verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
KADIN 2 YIL EVLİ KALMIŞ KADINA BAKİREMİSİN DİYE SORAN MBESİLEDE BEN SORUYORUM ŞİMDİ.BEYİNSİZMİSİN:??....
ne kadar ezik tipler ya insanların kutsal değerlerini umarsızca tiye alıyorlar.
evlenip boşanmadımı kı bu nasıl bakire
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler